Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD Plus - ULTRA HD - 4K Plus v Demir Adam 2 (Iron Man 2) - 2010 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1228705

Demir Adam 2 (Iron Man 2) - 2010 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1228705
TheKratos
Demir Adam 2 (Iron Man 2) - 2010 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1228705
0
160
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Yapımcılığını Marvel Entertainment'ın üstlendiği efsanevi süper kahraman "Iron Man"in merakla beklenen gişe rekorları kıran devam filminde yönetmen Jon Favreau ve Robert Downey Jr. yeniden bir araya geliyor. "Iron Man 2"de halk, milyoner kaşif Tony Stark'ın (Robert Downey Jr.'ın canlandırdığı) özel bir zırh giyen süper kahraman Iron Man olduğunu biliyor. Teknolojisini orduyla paylaşma konusunda hükümetten, medyadan ve halktan gelen baskıyla karşı karşıya kalan Tony, bilgilerin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man'in zırhının ardındaki sırları paylaşmak istemiyor. Tony yeni bir ortaklık kurar ve Pepper Potts (Gwyneth Paltrow) ve James "Rowdy" Rhodes (Don Cheadle) ile yeni zorluklarla karşı karşıya kalır.

Demir Adam 2 (2010) (Iron Man 2) | tt1228705 Filmi Imdb'den 853,226 kişi tarafından oylandı ve 6.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %87 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Iron.Man.2.2160p.4KPlus.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 59.6 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 52.0 GiB   / 2 h 4 min 59 s 768 ms

Video #1          : HEVC | 56.0 Mb/s
İz Adı            : 4KP
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2160 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL | 2 959 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Türkçe (Forced)
Dil               : tr

Altyazı #1        : UTF-8