Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum Market

Filmbol Market Premium, Plus, Elite. Farklı üye grupları, farklı avantajlar. Bu sayfada avantajları karşılaştırabilir ve sana uygun paketi satın alabilirsin.

Havale Desteği Var mı?
Hayır, havale ile ödeme yapamazsanız. Farklı bir sorun varsa, Whatsapp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yurtdışı ödemesi mi?
Direkt market üzerinden kredi/banka/sanal kartlar ile satın alabilirsiniz. Paypal veya havale desteği yoktur.

Özellik Listesi Üyelik gruplarının özelliklerini karşılaştırın ve istediğiniz paketi bulun.

Sunduğumuz Paketler Farklı tip ve özelliklerde çeşitli üyelik paketleri. İstediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Aynı sınıftaki üyelikler toplu alımlarda indirimli hale gelir.
Ek Paketler Paket özellikleri sizin için yeterli değil mi? Dilediğiniz zaman ek paket alabilirsiniz.


Premium Üyelik Özellikleri Listelerde yazan özellikler tam olarak ne anlama geliyor?Premium Plus'un Artıları Premium Plus'un Gold ve diğer üyeliklere göre artıları nelerdir?Premium Plus++ Artıları: Emby TV, Bilgisayar, Telefon ve Tablet için ideal çözümler. Filmbol her zaman yenilikçi ve kaliteli geliştirmeler yapar. Buda onlardan birisi.
Emby bir çok akıllı cihazı destekler.Filmbol & Emby ile Kalite Seçimleri Özgür.Emby TV Uygulamasına Göz Atın.


Beta Uyarısı: Emby, deneyecek yeterli kişi olmadığından ne kadar fiziksel ve donanımsal güce ihtiyaç duyduğumuzu bilemiyoruz. Bu yüzden Emby şuanda beta projedir. Buna göre, Emby üzerinde sık bakım çalışmaları yapılabilir ve geçici hizmet kesintileri yaşanabilir.Premium Gold++ Artıları: Jellyfin Jellyfin online izleme uygulaması alternatifidir. Premium Gold, Premium Plus ve Elite kullanıcıları diğer uygulamalar ile birlikte Jellyfin'i seçebilirler.Jellyfin TV Uygulamasına Göz Atın.


Beta Uyarısı: Jellyfin, deneyecek yeterli kişi olmadığından ne kadar fiziksel ve donanımsal güce ihtiyaç duyduğumuzu bilemiyoruz. Bu yüzden Jellyfin şuanda beta projedir. Buna göre, Jellyfin üzerinde sık bakım çalışmaları yapılabilir ve geçici hizmet kesintileri yaşanabilir.
Premium Elite'nin Artıları Premium Elite'nin Premium ve Premium Plus'a göre artıları nelerdir?Premium Elite Artısı: Plex Plex'i tercih etmenizin bir çok sebebi olabilir. Sonuçta tüm Filmbol arşivine canlı ulaşırsınız ama en başta, arayüz tasarımı gerçekten kalitelidir.PLEX, DAHA FAZLA CİHAZI DESTEKLER.PLEX'İN TV UYGULAMASINA GÖZ ATIN.


Beta Uyarısı: Plex, deneyecek yeterli kişi olmadığından ne kadar fiziksel ve donanımsal güce ihtiyaç duyduğumuzu bilemiyoruz. Bu yüzden Plex şuanda beta projedir. Buna göre, Plex üzerinde sık bakım çalışmaları yapılabilir ve geçici hizmet kesintileri yaşanabilir.
SSS & Kurallar Sıkça sorulan sorular, kurallar ve bazı limitler hakkında bilgilendirmeler.