Forum altyapısında bakım çalışması yapılmaktadır. Bakım süresince Uzman Üye yükseltmeleri için GSM doğrulama kodu alınamayacaktır. Dileyen üyeler doğrulama yapmaksızın Premium Üye yükseltmesi yapabilirler. Filmbol'u desteklediğiniz için teşekkürler!

Filmbol Forum Market

Filmbol Market Premium, Plus, Elite. Farklı üye grupları, farklı avantajlar. Bu sayfada avantajları karşılaştırabilir ve sana uygun paketi satın alabilirsin.

Sorun mu var?
Whatsapp destek hattımıza yazın ve anında destek alın. Türkiye saati ile sabah 8 akşam 8 arası destek alabilirsin.
Yurtdışı ödemesi mi?
Direkt market üzerinden kredi/banka/sanal kartlar ile satın alabilirsiniz. Paypal veya havale desteği yoktur.

Özellik Listesi Üyelik gruplarının özelliklerini karşılaştırın ve istediğiniz paketi bulun.

Sunduğumuz Paketler Farklı tip ve özelliklerde çeşitli üyelik paketleri. İstediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Aynı sınıftaki üyelikler toplu alımlarda indirimli hale gelir.
Ek Paketler Paket özellikleri sizin için yeterli değil mi? Dilediğiniz zaman ek paket alabilirsiniz.


Premium Üyelik Özellikleri Listelerde yazan özellikler tam olarak ne anlama geliyor?Premium Plus'un Artıları Premium Plus'un Premium'a göre artıları nelerdir?Premium Plus'un Artıları: Emby TV, Bilgisayar, Telefon ve Tablet için ideal çözümler. Filmbol her zaman yenilikçi ve kaliteli geliştirmeler yapar. Buda onlardan birisi.
Emby bir çok akıllı cihazı destekler.Filmbol & Emby ile Kalite Seçimleri Özgür.Emby TV Uygulamasına Göz Atın.


Beta Uyarısı: Emby, deneyecek yeterli kişi olmadığından ne kadar fiziksel ve donanımsal güce ihtiyaç duyduğumuzu bilemiyoruz. Bu yüzden Emby şuanda beta projedir. Buna göre, Emby üzerinde sık bakım çalışmaları yapılabilir ve geçici hizmet kesintileri yaşanabilir.Premium Plus Artıları: Jellyfin Jellyfin Premium Plus için Emby alternatifidir. Premium Plus kullanıcıları Emby yerine Jellyfin'i seçebilirler.Jellyfin TV Uygulamasına Göz Atın.


Beta Uyarısı: Jellyfin, deneyecek yeterli kişi olmadığından ne kadar fiziksel ve donanımsal güce ihtiyaç duyduğumuzu bilemiyoruz. Bu yüzden Jellyfin şuanda beta projedir. Buna göre, Jellyfin üzerinde sık bakım çalışmaları yapılabilir ve geçici hizmet kesintileri yaşanabilir.
Premium Elite'nin Artıları Premium Elite'nin Premium ve Premium Plus'a göre artıları nelerdir?Premium Elite Artısı: Plex Plex'i tercih etmenizin bir çok sebebi olabilir. Sonuçta tüm Filmbol arşivine canlı ulaşırsınız ama en başta, arayüz tasarımı gerçekten kalitelidir.PLEX, DAHA FAZLA CİHAZI DESTEKLER.PLEX'İN TV UYGULAMASINA GÖZ ATIN.


Beta Uyarısı: Plex, deneyecek yeterli kişi olmadığından ne kadar fiziksel ve donanımsal güce ihtiyaç duyduğumuzu bilemiyoruz. Bu yüzden Plex şuanda beta projedir. Buna göre, Plex üzerinde sık bakım çalışmaları yapılabilir ve geçici hizmet kesintileri yaşanabilir.