Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Harry Potter ve Felsefe Taşı (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0241527

Harry Potter ve Felsefe Taşı (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0241527
TheKratos
Harry Potter ve Felsefe Taşı (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0241527
6
4577
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:8 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Harry Potter, Muggle (büyücü olmayan veya cadı olmayan) amcaları ve teyzeleriyle sıradan ve zor bir hayat yaşarken, öfkeyle yılanlarla konuşabildiğini ve nesneleri hareket ettirebildiğini fark edecektir. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edildiğini onaylayan bu mektup, onun sıradan hayatını değiştirecektir. Artık o bir büyücü adayı.

Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001) (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) | tt0241527 Filmi Imdb'den 806,183 kişi tarafından oylandı ve 7.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %93 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Harry.Potter.and.the.Sorcerers.Stone.2001.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.3 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 11.0 GiB   / 2 h 32 min 21 s 464 ms

Video #1          : AVC / 9 012 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 44.1 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Text #2           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
gececi03 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular51
  • Mesajlar73
  • Rep puanı 191
  • Beğendikleri87
  • Beğenenleri82
Admin arkadaşlar bence istekte bulunan kişi bunun remux sürümünü demek istemiş yani 5gb lık fhd sürümünü 11gb yapmak biraz gereksiz gibi geldi !!!
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Emperors Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular8
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 17
  • Beğendikleri11
  • Beğenenleri11
(05-05-2023, Saat: 17:57)gececi03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin arkadaşlar bence istekte bulunan kişi bunun remux sürümünü demek istemiş yani 5gb lık fhd sürümünü 11gb yapmak biraz gereksiz gibi geldi !!!

Hayır Remux sürüm istemedim, tam da bunu istedim. Arşiv yaptığım için remux sürümler harddiskte çok fazla yer tutuyor. FHD sürüm yer konusunda remuxtan çok daha iyi. Ama FHD sürüm de düşük ölçüde olduğunda film iyi olmuyor. Gerçek FHD sürüm boyutları 7-15 GB arasında değişir. Filmin boyutu ne kadar fazla olursa kalitesi de o kadar iyi olur.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
gececi03 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular51
  • Mesajlar73
  • Rep puanı 191
  • Beğendikleri87
  • Beğenenleri82
(05-05-2023, Saat: 18:07)Emperors Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-05-2023, Saat: 17:57)gececi03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin arkadaşlar bence istekte bulunan kişi bunun remux sürümünü demek istemiş yani 5gb lık fhd sürümünü 11gb yapmak biraz gereksiz gibi geldi !!!

Hayır Remux sürüm istemedim, tam da bunu istedim. Arşiv yaptığım için remux sürümler harddiskte çok fazla yer tutuyor. FHD sürüm yer konusunda remuxtan çok daha iyi. Ama FHD sürüm de düşük ölçüde olduğunda film iyi olmuyor. Gerçek FHD sürüm boyutları 7-15 GB arasında değişir. Filmin boyutu ne kadar fazla olursa kalitesi de o kadar iyi olur.

Yani oda bi tercih lakin el atmışken remux sürümünüde ekleyebilirlerdi bende indirirdim... genelde remux indirmeye çalışıyorum ben o çok kaliteli oluyor...
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(05-05-2023, Saat: 18:24)gececi03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yani oda bi tercih lakin el atmışken remux sürümünüde ekleyebilirlerdi bende indirirdim... genelde remux indirmeye çalışıyorum ben o çok kaliteli oluyor...
Eskiden eklenmiş bir film misal sadece düşük fhd sürümde ise onu Blu-ray,4k,4k remux yapmak için herkesin tek tek  istek atması bence hiç adil değil film eski ve yenilenmesi isteniyorsa şöyle eklenebilir açıklamaya "eksik tüm sürümler ve eski sürümlerde çözünürlük yükseltilmesi"denebilir yoksa eski filmlerde istek haklarımızı ha bire harcar isek gercekten istediğimiz filimleri isteyemiyoruz o zaman.Tabi bir öneri bu.
Şuan Offine!
2
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(05-05-2023, Saat: 18:33)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-05-2023, Saat: 18:24)gececi03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Eskiden eklenmiş bir film misal sadece düşük fhd sürümde ise onu Blu-ray,4k,4k remux yapmak için herkesin tek tek  istek atması bence hiç adil değil film eski ve yenilenmesi isteniyorsa şöyle eklenebilir açıklamaya "eksik tüm sürümler ve eski sürümlerde çözünürlük yükseltilmesi"denebilir yoksa eski filmlerde istek haklarımızı ha bire harcar isek gercekten istediğimiz filimleri isteyemiyoruz o zaman.Tabi bir öneri bu.

Katılıyorum
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
cskopat42x Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar14
  • Rep puanı 3