Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Amerikan Pastası: Buluşma (American Reunion) - 2012 - TR - 720P | tt1605630

Amerikan Pastası: Buluşma (American Reunion) - 2012 - TR - 720P | tt1605630
BroserBros
Amerikan Pastası: Buluşma (American Reunion) - 2012 - TR - 720P | tt1605630
3
1393
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2012 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Milyarder sanayici Damian ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Bilinci başka bir bedene aktarma süreci olan "şekillendirme" adı verilen, kendisi için zamanı tersine çevirecek radikal bir tıbbi müdahale gerçekleştirmeye kararlıdır. Dünya artık onun öldüğünü düşünse de, aslında "dış görünüm değiştiriyor". Ölümsüzlüğün bazı yan etkilerinin olduğunu anlayınca zihninde görmeye başladığı rahatsız edici görüntüler gizemli bir hal alır ve canını sıkmaya başlar.

Amerikan Pastası: Buluşma (American Reunion)  | tt1605630 Filmi Imdb'den 200.272 kişi tarafından oylandı ve 6,7 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Amerikan.Pastası.8.Buluşma.2012.Unrated.720p.BluRay.x264.TR.Filmbol
Format            : Matroska at 1 192 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 971 MiB  / 1 h 53 min 51 s 555 ms

Video #1          : AVC / 999 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 694 (1.844) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi            : 6 channel(s), 44.1 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
12.02.2021 Yönetici Notu:

Kırık linkler kontrol edildi, kaldırıldı ve yenilendi. Tüm linkler tamamen çalışır durumda.
0
Rapor Et!
CaferSly Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
gfugfgfg
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!