Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Uyarı (Caveat) - 2020 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt7917178

Uyarı (Caveat) - 2020 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt7917178
BroserBros
Uyarı (Caveat) - 2020 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt7917178
0
496
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2020 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Kısmi hafıza kaybı olan yalnız bir adam olan Isaac, ıssız bir adada terk edilmiş bir evde yaşayan psikolojik sorunları olan ev sahibi Barrett'ın yeğeni Olga'ya bakmayı kabul eder. Bu basit iş onun için düşündüğü gibi değildi. Barrett ikisini yalnız bırakır, Isaac'i eve götürür ve onu evden çıkmamaya ikna eder. Kısa süre sonra Isaac, Olga'nın tuhaf davranışlarına maruz kalır ve kendini bir kedi-fare oyununun içinde bulur.

Uyarı (2020) (Caveat) | tt7917178 Filmi Imdb'den 3.942 kişi tarafından oylandı ve 5,9 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Uyarı.2020.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol.tt7917178
Format            : Matroska at 26.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 15.9 GiB   / 1 h 27 min 54 s 48 ms

Video #1          : AVC / 23.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 1 846 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı