Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v öneri talep

öneri talep
camelot35
öneri talep
6
486
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
camelot35 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular5
  • Mesajlar5
  • Rep puanı 53
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri3
selamlar siteniz çok güzel ve yüksek kaliteli alternatiflerin olması da cabası bu özelliğin olması bu devirde bir film izleyicisinn olmaz sa olmazı lakin;paylaşılan içeriklerin çok az olması çok özür dileyerek başka bir site vermenin ne kadar yanlış olmasını bilerek sadece bir kriter olması amacıyla sizden önce kullandığım divixup sitesinin paylaşımları gibi hızlı ve türk dizilerinin ve daha niceleri gibi alternatif paylaşımların sizin sitede de görürsek tadından yenmez ve vazgeçilmez olursunuz benim ki sadece bir öneri ve iyi niyetli bir istek değerlendirmeye alırsınız almazsınız sizin kararınız bize sadece saygı duymak düşer bir ay deneme amaçlı aldım ama dediğim gibi paylaşımların az ve dizi alternatifli olmaması tekrardan başka sitelere yönelmemizi sağlayacak  saygılar..
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Merhaba, öncelikle hoşgeldiniz. Önerilerinizi dikkate alacağız. Ancak karşılaştırma yaptığınız veya Türkiye'de benzeri sitelerden herhangi biri ile karşılaştırma yapacak olduğunuzda dikkat etmeniz gereken paylaşılan sürüm sayısı olmalı. Eğer tek sürüm yada bir kaç sürüm ile paylaşım yapsaydık, şuanda zaten en geniş arşive (adet olarak) sahip site olurduk. Ancak dikkat ederseniz örneğin sadece bir filmdeki 4K Plus sürümümüz, diğer sitelerin 20 tane filmi kadar boyut kaplıyor. Bu yanında daha fazla uğraş, daha fazla bekleme süresi ve paylaşımda yavaşlama sonucu doğuruyor.

Önerilerinizin tamamında sizi haklı buluyor ve arşivimizi olabildiğince genişletmek için sürekli gayret gösteriyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
0
Rapor Et!
cris75 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
premium üyelik satın almakistiyorum yardımcı olurmusunuz
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(13-02-2022, Saat: 22:25)cris75 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: premium üyelik satın almakistiyorum yardımcı olurmusunuz

Whatsapp'dan destek alabilirsiniz.
0
Rapor Et!
cris75 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
(13-02-2022, Saat: 22:25)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2022, Saat: 22:25)cris75 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: premium üyelik satın almakistiyorum yardımcı olurmusunuz

internetten satın alabiliyormuyum  acaba
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(13-02-2022, Saat: 22:37)cris75 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

https://forum.filmbol.org/market.php
0
Rapor Et!
cris75 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
(13-02-2022, Saat: 22:42)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2022, Saat: 22:37)cris75 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2022, Saat: 22:25)cris75 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: türk telekom ile ödeme yapabiliyomuyuz acaba
premium üyelik satın almakistiyorum yardımcı olurmusunuz

https://forum.filmbol.org/market.php

Hızlı Menü: