Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v Dizinin tüm bölümlerini Filmbol Superfast üzerinden toplu indirme | Dahili uygulama | Pop-Up

Dizinin tüm bölümlerini Filmbol Superfast üzerinden toplu indirme | Dahili uygulama | Pop-Up
BroserBros
Dizinin tüm bölümlerini Filmbol Superfast üzerinden toplu indirme | Dahili uygulama | Pop-Up
23
176572
  • Derecelendirme: 4.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:120 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
34
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Bir çok istek üzerine dizilerde tüm bölümlerin indirmelerini anında başlatacak küçük bir araç geliştirdik. Bu araç şuanda tüm dizi konularında, 1. bölümün hemen üzerinde Tüm Bölümlerini İndir butonu ile kullanılabilir. Ancak tarayıcınız pop-up'ları engelliyorsa, ayarlardan pop-up izni vermelisiniz. Chrome için görsel bir yardım klavuzu hazırladık ve tüm tarayıcılarda ayarlar hemen hemen aynıdır.

Toplu indirme butonuna tıkladığınızda Chrome'de URL bölümünde Pop-Up'lar engellendi uyarısı çıkarsa, ilgili uyarıya tıklayın. Sizi böyle bir ekran karşılamalıdır;

Ardından, "https://forum.filmbol.org sitesindeki pop-up'lara ve yönlendirmelere izin ver" seçeneğini seçin ve "Bitti" tuşuna tıklayın. Şimdi sayfayı yenileyebilir ve toplu indirme özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu uyarı çıkmadı ama yine de Pop-Up'lar Engelleniyor mu?

Bu bir sorun değil, bu ayarları direkt tarayıcı ayarlarından sağlayabiliriz. URL bölümüne chrome://settings/ yazın ve enterlayın yada direkt sağ üst 3 nokta tuşu ile ayarlar bölümüne gelin. Daha sonra fotoğrafta görüldüğü gibi Gizlilik ve Güvenlik sekmesine, sonra Site Ayarları bölümüne tıklatın.

Açılan ekranda Pop-up'lar ve Yönlendirmeler sekmesine giriş yapın

Burada Pop-up'lar gönderip yönlendirmeler kullanmasına izin verilen siteler sekmesinin yanındaki Ekle tuşuna basın. Site adresi bölümünü https://forum.filmbol.org:443 olarak doldurun ve mavi renkli Ekle tuşuna basın.

Şimdi yeniden Filmbol Forum'a dönün ve sayfayı yenileyin. Artık toplu indirme aracı kullanılabilir vaziyette olmalıdır. Hepsi bu kadar!

Tüm indirmeler başlamıyor mu?

Eğer tüm bölümleri indirme butonuna tıkladığınızda tüm indirmeler başlamıyor ve bazı URL'ler hataya düşüyorsa, toplu indirmede IDM kullanmalı ve Kuyruk özelliğini aktif etmelisiniz. İşte video'lu açıklama;

Video'dan da anlayacağınız üzere, kuyruk özelliğini kullanmak için IDM'nin ayarlarından;
Seçenekler > İndirmeler > Dosyaları kuyruğa ekle; ama indirmeye başlama özelliğini aktif ettik.
Seçenekler > İndirmeler > İndirmeyi başlat iletişim kutusunu göster özelliğini deaktif ettik.
Seçenekler > Dosya Türleri > Aşağıdaki dosya türlerini indirmeye otomatik olarak başla özelliğini "MKV AVI" şeklinde doldurduk.
Seçenekler > Genel > Aşağıdaki tarayıcılardan indirmeleri yakala özelliğini tüm tarayıcılar etkin şekilde bıraktık.

Not: İndirmeler otomatik olarak yakalanmıyorsa farklı tarayıcı ile deneyebilir, IDM Tarayıcı eklentisinin aktif olduğundan emin olabilir yada IDM'i yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.
Şuan Online!
6
Rapor Et!
Şuan Online!
Gaffursoftware Premium Elite Üye
  • Konular31
  • Mesajlar48
  • Rep puanı 128
  • Beğendikleri356
  • Beğenenleri51
Aynısından filmler içinde yapabilirmisiniz? Sadece dual 1080p 'leri indirecek.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
mert021 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri2
Merhaba , Ben de pop engellendi uyarsıı gelmiyor. Yine de dediğiniz şeyi yaptım ama toplu indirme linki çıkmadı ne yapmalyıım ?
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(10-09-2023, Saat: 18:16)mert021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba , Ben de pop engellendi uyarsıı gelmiyor.  Yine de dediğiniz şeyi yaptım ama toplu indirme linki çıkmadı ne yapmalyıım ?

Bu özellik superfast erişimi olan üyeler için geçerli. Yani Premium üyelik gerektiriyor.
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
lideron Premium Gold
  • Konular39
  • Mesajlar51
  • Rep puanı 158
  • Beğendikleri129
  • Beğenenleri29
Merhaba;

Öncelikle böyle güzel bir uygulama yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim, çok başarılı bir uygulama olmuş. Aynısını Google Drive için kullanmamız mümkün mü ? yoksa sadece Superfast için mi geçerli ?
Birde Google Drive de dizilerde 5 indirmede 30 saniye bekleme kuralını uzatma gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu ?
Dönüşünüz ve geribildirimleriniz için şimdiden teşekkürler...
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
5G.61 Premium Gold
  • Konular24
  • Mesajlar35
  • Rep puanı 251
  • Beğendikleri50
  • Beğenenleri19
(11-09-2023, Saat: 00:50)lideron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba;

Öncelikle böyle güzel bir uygulama yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim, çok başarılı bir uygulama olmuş. Aynısını Google Drive için kullanmamız mümkün mü ? yoksa sadece Superfast için mi geçerli ?
Birde Google Drive de dizilerde 5 indirmede 30 saniye bekleme kuralını uzatma gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu ?
G.Drive için 5 indirmede 30 saniye bekleme konusunda hem fikirim, bir çalışma olursa o konuda çok iyi olur.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
jokedr Premium Gold
(10-09-2023, Saat: 18:00)Gaffursoftware Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynısından filmler içinde yapabilirmisiniz? Sadece dual 1080p 'leri indirecek.

premium tekrar aldığım zaman eklentide güncelleme yapacağım.
Kod :
Sorun yoktur, Çözümler vardır.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Google drive için yapılabilir ancak drive'da indirme hemen başlamaz. Sadece sizi getdrive'a yönlendirir ve mailiniz ile paylaşır. Yine bunu bir düşünelim.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
lideron Premium Gold
  • Konular39
  • Mesajlar51
  • Rep puanı 158
  • Beğendikleri129
  • Beğenenleri29
(12-09-2023, Saat: 14:10)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Google drive için yapılabilir ancak drive'da indirme hemen başlamaz. Sadece sizi getdrive'a yönlendirir ve mailiniz ile paylaşır. Yine bunu bir düşünelim.

Merhaba;
Hemen indirme yapmasına gerek yok 24 saat kaldığı için dizileri öncelikle ben kendi drive hesabıma çekiyorum oradan benimle paylaşılanlar kısmından kopya oluşturup drive klasörümde düzenleyip bekletiyorum ve indirmem gerekenleri indiriyorum bazılarını ise driver de tutmaya devam ediyorum. Benim için zaman kaybı olarak gördüğüm tek nokta her bölüm için tek tek tıklayıp drivere yönlendirmek ve 5 dizi bölümünden sonra bir süre beklemek zorunda kalmam. Driver kullanan çoğu arkadaşların durumu da bu şekildedir diye düşünüyorum. SuperFast ta olduğu gibi Driver ile indire tıkladığımızda hepsini yeni sekmede açıp Driverda benimle paylaşılanlarda görünmesi yeterli oradan kopya oluşturup düzenlemesi kalıyor.  
"Yine bu konu üzerinde düşünelim" demeniz bile Driver kullanıcıları için umut verici bir bekleyiş olacağına inanıyorum.
Çözümleriniz için şimdiden teşekkür ederim....
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
jokedr Premium Gold
(10-09-2023, Saat: 18:00)Gaffursoftware Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynısından filmler içinde yapabilirmisiniz? Sadece dual 1080p 'leri indirecek.

chrome eklentisi güncellendi.
https://forum.filmbol.org/showthread.php?tid=25186
Kod :
Sorun yoktur, Çözümler vardır.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
  • Konular31
  • Mesajlar48
  • Rep puanı 128
  • Beğendikleri356
  • Beğenenleri51
Bu hata her iki eklenti içinde geçerli.
Gateway Timeout
The gateway did not receive a timely response from the upstream server or application.
Jokdr  filmbol crx
filmbol toplu indirme eklentisi.
Bu hatadan dolayı bölümleri eksik indiriyo ve aynı bölümü 2 defa indirme listesine ekleyip indirmeye çalışıyor.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(13-09-2023, Saat: 17:46)Gaffursoftware Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu hata her iki eklenti içinde geçerli.
Gateway Timeout
The gateway did not receive a timely response from the upstream server or application.
Jokdr  filmbol crx
filmbol toplu indirme eklentisi.
Bu hatadan dolayı bölümleri eksik indiriyo ve aynı bölümü 2 defa indirme listesine ekleyip indirmeye çalışıyor.

Eğer sadece Chrome gibi bir tarayıcı kullanıyorsunuz aynı bağlatıdan en fazla 6 tane açacak (yani 6 dosya indirmesi başlatacak) ve yeni indirme kabul etmeyecektir. Bu yüzden de bağlantı zaman aşımına uğrar. IDM tarzı bir indirme yardımcısı kullanmalısınız.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
  • Konular31
  • Mesajlar48
  • Rep puanı 128
  • Beğendikleri356
  • Beğenenleri51
Hocam ben zaten idm kullanıyorum.Ayrıca aynı anda 5 bağlantı açacaksa o zaman eklentinin mantığı nerde?
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(14-09-2023, Saat: 13:11)Gaffursoftware Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben zaten idm kullanıyorum.Ayrıca aynı anda 5 bağlantı açacaksa o zaman eklentinin mantığı nerde?

Galiba sizde otomatik yakalama etkin değil ancak problem yok. Konuya eklediğim IDM'nin kuyruk özelliğini kullanma videosuna göz atın ve aynısını uygulayın. Bu sorunu aşmış olursunuz.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
  • Konular31
  • Mesajlar48
  • Rep puanı 128
  • Beğendikleri356
  • Beğenenleri51
Tamamdır hocam sorun çözüldü teşekkürler.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
ismahilo Uzman Üye
**
  • Konular0
  • Mesajlar43
  • Rep puanı 3
  • Beğendikleri3
  • Beğenenleri7
HİÇ BİR ŞEY İNDİREMİYORUM
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
SNN55 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar11
  • Rep puanı 1
  • Beğendikleri255
  • Beğenenleri1
İndir linkler nerede
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
thelastkinq Premium Silver
  • Konular0
  • Mesajlar1
  • Rep puanı 99
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri0
IDM'de dediğiniz ayarları yaptıktan sonra dizi indirmelerinde sadece ilk partı ekliyor kuyruğa diğer linkler eklenmiyor. Sorun bende mi bir şey eksik mi yapıyorum. Videoda ne yaptıysanız uyguladım.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
DragonSlayer Uzman Üye
**
  • Konular0
  • Mesajlar1
  • Rep puanı 0
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Selamlar. Benim hesabım şu an onaylı mı biri yazabilir mi ?
Anlamadım üye olmuştum ama GameOfThrones kısmına gelince erişim iznin yok falan dedi.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(21-02-2024, Saat: 10:00)DragonSlayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar. Benim hesabım şu an onaylı mı biri yazabilir mi ?
Anlamadım üye olmuştum ama GameOfThrones kısmına gelince erişim iznin yok falan dedi.

Premium üye olmanız gerekli.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Kuroiteiken Premium Gold
  • Konular2
  • Mesajlar3
  • Rep puanı 42
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri3
Ben bu şekilde yapmak yerine toplu indirme linkine sağ tıkla incele yapıyorum. Açılan dev tools içinde span seçiliyken etkinlik dinleyicilerden click'i açıyorum. Orada a.button ile başlayan bir allepisodes dinleyicisi var. onun yanındaki showthread yazan yere tıklıyorum. O beni butona bastığımda çalıştıracağı javascript'e atıyor. Sonrasında hepsini kopyalayıp jdownloader'e yapıştırıyorum. Doğrudan linkleri çekmeye başlıyor zaten.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
[email protected] Premium Gold
  • Konular90
  • Mesajlar134
  • Rep puanı 183
  • Beğendikleri28
  • Beğenenleri87
slm ben indiremiyorum cünkü üst üste teklrar tekrar chromdan cikmassam devamli yenileniyor ve tekrarlari ckiyor
birkere tüm bölümler cikmiyor
yardim yardim yardim !!!!
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
keeftraum Premium Silver
  • Konular0
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 6
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
jDownloader 2 için de bir yol mevcut mudur tüm bölümleri indirme listesine eklemek için? @BroserBros
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
kemidol Premium Gold
  • Konular0
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 42
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
teşekkürler gerçekten süper olmuş