Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v İyi, Kötü ve Çirkin (Il buono, il brutto, il cattivo) - 1966 - TR+ORG - 720P | tt0060196

İyi, Kötü ve Çirkin (Il buono, il brutto, il cattivo) - 1966 - TR+ORG - 720P | tt0060196
BroserBros
İyi, Kötü ve Çirkin (Il buono, il brutto, il cattivo) - 1966 - TR+ORG - 720P | tt0060196
0
622
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1966 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Farklı sebeplerle ortak bir hedefe giden üç silah arkadaşı aslında kaderleri sarsılmış insanlardır. Amerikan İç Savaşı, iyiyi, kötüyü ve çirkini arayanlar için bir araçtı. İyinin ve çirkinin çalışması risk ve ödül içerir. Çirkin, aranan ve kötü şöhretli bir suçlu olduğu için, Good onu adalete teslim eder ve önce ödülünü alır, ardından onu darağacından kurtarma ve bir sonraki işine devam etmesini sağlama riskini alır. Bir gün, gizli bir hazinenin ortaya çıkmasıyla ikisi ayrılır. Birbirleriyle tartışırlarken üçüncü bir hazine avcısı ortaya çıktı. O da kötü adam. Farklı yaşamanın zamanı geldi.

İyi, Kötü ve Çirkin (1966) (Il buono, il brutto, il cattivo) | tt0060196 Filmi Imdb'den 734.103 kişi tarafından oylandı ve 8,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %98 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : İyi.Kötü.Ve.Çirkin.1966.Extended.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol.tt0060196
Format            : Matroska at 1 948 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.43 GiB   / 2 h 58 min 36 s 736 ms

Video #1          : AVC / 1 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.
Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 258 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: