Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Son Umut (Children of Men) - 2006 - TR+ORG - FHD | tt0206634

Son Umut (Children of Men) - 2006 - TR+ORG - FHD | tt0206634
BroserBros
Son Umut (Children of Men) - 2006 - TR+ORG - FHD | tt0206634
3
749
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2006 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Dünya, 2027: Gelecek için umut giderek daha az bulunan bir kaynak. Son bebeğin doğumunun üzerinden yaklaşık 19 yıl geçti ve zamanla, açıklanamayan yaygın çocuksuzluk, insanlığın sınırlarını gelecekteki tüm haklardan vazgeçmeye yaklaştırdı. Çoğu kaçınılmaz olanı kabul etmeyi seçti ve ayrılıkçılığa, kanunsuzluğa ve nihilizme çekildi, diğerleri ise birleşik bir gezegen ve azalan nüfus için savaşmaya devam etti.

Son umut (2006)  | tt0206634 Filmi Imdb'den 486.449 kişi tarafından oylandı ve 7,9 puan aldı. Bu film için editör puanı %92 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Son.Umut.2006.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.01 GiB   / 1 h 49 min 15 s 712 ms

Video #1          : AVC / 8 540 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.
Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
bugra06 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular8
  • Mesajlar208
  • Rep puanı 35
  • Beğendikleri192
  • Beğenenleri25
Zamanına göre harika bir film Teşekkürler....
Şuan Online!
İşleniyor... 
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
meteor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kırık link bildirimi.
Resimler Children of Men filmine ait ancak linkler The Water Diviner filmine ait. Güncelleyebilir misiniz? Teşekkürler.

Bu konuya bir rapor geldi ve rapor bir moderatör tarafından incelemeye alındı. Lütfen bu içerik ile herhangi bir işlem yapmadan önce bu raporun sonuçlanmasını bekleyin.
Rapor sağlayan üye: @meteor
Şuan Online!
Başarılı. 
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
meteor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kırık link bildirimi.
Resimler Children of Men filmine ait ancak linkler The Water Diviner filmine ait. Güncelleyebilir misiniz? Teşekkürler.

Bu konuya ait bir rapor hatalıydı.
Yönetici tarafından şu not dahil edildi; Kontrol ettim, içerik "Children of Men - 2006" filmi. The Water Diviner - 2014 yapımı film ile alakası yok. Linkleri karıştırmış olabilir misiniz?
Lütfen rapor kurallarını okuyun. Başarılı raporlar size saygınlık puanı kazandırır ve başarısız raporlar saygınlık puanınızı düşürür. Rapor sağlayan üye: @meteor

Hızlı Menü: