Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Kötü Alışkanlık (Inherit the Viper) - 2019 - TR+ORG - 720P | tt7349896

Kötü Alışkanlık (Inherit the Viper) - 2019 - TR+ORG - 720P | tt7349896
BroserBros
Kötü Alışkanlık (Inherit the Viper) - 2019 - TR+ORG - 720P | tt7349896
0
276
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2019 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Viper'ı devralmak, suçla iç içe üç kardeşin hikayesini anlatıyor. Babasının ölümünden sonra Riley kardeşler yasadışı yollardan ağrı kesici satarak hayatta kalmaya çalıştı. Kip ve Josie, bir yandan babalarından miras aldıkları işi yürütürken, bir yandan da geçimlerini sağlarken, kardeşleri Boots'u dünyadan uzak tutmak için çok çalıştılar. Yaptıkları anlaşmada büyük bir sorunla karşılaşan Kip, bunlardan uzak durmak istediğini söyledi. Ancak, Kip'in işinden kurtulma girişimi, kendisinin ve Josie ile Boots'un hayatının alt üst olmasına neden oldu.

Kötü Alışkanlık (2019) (Inherit the Viper) | tt7349896 Filmi Imdb'den 1.377 kişi tarafından oylandı ve 5,2 puan aldı. Bu film için editör puanı %58 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Kötü.Alışkanlık.2019.720p.Bluray.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 609 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 968 MiB   / 1 h 24 min 8 s 481 ms

Video #1          : AVC / 1 224 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 544 (2.381) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: