Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Düzenbazlar Kulübü (Billionaire Boys Club) - 2018 - TR - BRRip XviD | tt5179598

Düzenbazlar Kulübü (Billionaire Boys Club) - 2018 - TR - BRRip XviD | tt5179598
BroserBros
Düzenbazlar Kulübü (Billionaire Boys Club) - 2018 - TR - BRRip XviD | tt5179598
0
335
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Borsa simsarı Joe Hunter ve eski sınıf arkadaşı Dean Carney, Londra'nın en zengin yatırımcılarından biri olan Ron Levine'in çılgın fikirlerini BBC adında bir saadet zinciri kurmak için kullandılar. Ancak kimin aldatıldığı ve kimin kiminle oyun oynadığı henüz netlik kazanmadı. Şehir jetlerinden ve büyük şirketlerden BBC'ye yatırım teklifleri yağdı, insanlar emeklilik günlerinde çocuklarının eğitimi için birikimlerini bu gizemli zincire verdi. Genç milyarderlerin dizginsiz hırslarıyla, şirketleri kısa sürede Los Angeles'ta bir yıldız oldu ve yakında FBI'ın dikkatini çekecekler.

Düzenbazlar Kulübü (2018) (Billionaire Boys Club) | tt5179598 Filmi Imdb'den 12.380 kişi tarafından oylandı ve 5,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: