Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Ölüm Düğümü (The Clovehitch Killer) - 2018 - TR+ORG - FHD | tt6269368

Ölüm Düğümü (The Clovehitch Killer) - 2018 - TR+ORG - FHD | tt6269368
BroserBros
Ölüm Düğümü (The Clovehitch Killer) - 2018 - TR+ORG - FHD | tt6269368
0
324
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Kasabadaki kilisede gönüllü olarak çalışan Taylor Burnside (Charlie Plummer) aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Taylor'ın babası (Dylan McDermott) aynı zamanda dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sakin Kentucky kasabalarının tek bir sorunu var: on yıllar önce toplumu şoke eden bekleyen cinayet. Bu cinayetler, 10 kadının vahşice işkence gördüğü ve öldürüldüğü Clovehitch adlı akıl hastası bir kişi tarafından gerçekleştirildi. Taylor, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğrafları bulduğunda, dünyada en çok güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başladı.

Ölüm Düğümü (2018) (The Clovehitch Killer) | tt6269368 Filmi Imdb'den 23.436 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %68 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Ölüm.Düğümü.2018.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 9 900 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.59 GiB   / 1 h 49 min 49 s 184 ms

Video #1          : AVC / 9 065 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: