Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Resmi Sırlar (Official Secrets) - 2019 - TR+ORG - 720P | tt5431890

Resmi Sırlar (Official Secrets) - 2019 - TR+ORG - 720P | tt5431890
BroserBros
Resmi Sırlar (Official Secrets) - 2019 - TR+ORG - 720P | tt5431890
0
374
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2019 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Catherine Gann, savaşı durdurmak ve hayat kurtarmak için İngiliz gazetesi The London Observer'ın muhabiri Martin Bright'a ABD Ulusal Güvenlik Ajansı'nın BM Güvenlik Konseyi'ne karşı yasadışı casusluğuyla ilgili bir e-posta sızdırdı. Catherine daha sonra tutuklanmayla karşı karşıya kaldı. İstihbarat personelinin tutuklanması, bu gizli bilgiyi dünya çapında manşetlere taşıdı. Catherine'in serbest bırakıldığına dair kanıt elde etmek için Martin, Catherine ve Martin'in hayatlarını ciddi tehlikeye atan bir komployu ortaya çıkardı. Bu süreçte Catherine, evliliği ve hayatta kalma mücadelesi için ayağa kalkmak zorundadır.

Resmi Sırlar (2019) (Official Secrets) | tt5431890 Filmi Imdb'den 43.060 kişi tarafından oylandı ve 7,3 puan aldı. Bu film için editör puanı %74 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Resmi.Sırlar.2019.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 536 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.20 GiB   / 1 h 51 min 56 s 960 ms

Video #1          : AVC / 1 150 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 534 (2.401) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: