Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 3D v Şirinler (The Smurfs) - 2011 - TR+ORG - 3D - HSBS | tt0472181

Şirinler (The Smurfs) - 2011 - TR+ORG - 3D - HSBS | tt0472181
BroserBros
Şirinler (The Smurfs) - 2011 - TR+ORG - 3D - HSBS | tt0472181
0
913
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
19
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Mavi Ay Festivali sırasında kötü büyücü Gorge, Şirinler köyüne saldırdı ve Şirinleri şelaledeki gizli bir geçide doğru kovaladı. Sihirli geçitten geçen mavi yaratık, 2011 yılında aniden kendini New York'ta Central Park'ın tam ortasında buldu. Sadece üç elma büyüklüğünde Şirinler, Büyük Elma olarak da bilinen New York'ta mahsur kaldı. Ama Şirinler'den sonra Gagwu ve korkunç kedisi Azman da New York'a geldi! Şirinler artık Gag Witch'e yakalanmadan köylerine dönmenin yollarını bulacaktır... Şirinler yanlışlıkla evli Patrick ve Grace Winslow çiftinin evlerine düşerler.. Grid Witch'e (Hanke Azaria) gitmelisin ve çiftin koruması altında New York alt üst olacak. Yakalanmadan tekrar Şirinler Köyü'ne açılan kapıyı bulmaya çalışacaklar...

Şirinler (2011) (The Smurfs) | tt0472181 Filmi Imdb'den 87.575 kişi tarafından oylandı ve 5,4 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Şirinler.2011.3D.HSBS.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 443 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.75 GiB   / 1 h 42 min 43 s 478 ms

Video #1          : AVC / 2 132 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #3           : AAC LC at 116 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 44.1 kHz
Dil               : tr

Text #0           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: