Filmbol Forum Genel Destek Site Hakkında
Bildirimi Kapat
Server kaynaklı problemden dolayı ciddi bir sorun yaşadık. Şuanda forum ve portal aktif halde ancak bazı problemler hala devam ediyor. Problem gördüğünüz yerleri bize bildirmeniz çok önemli. Teşekkürler.

Bildirimi Kapat
Merhaba , site giderlerini bir nebze olsun karşılamak adına link kısaltma servisleri kullanmaya başladık. İndirme linkleri sizi ouo.io adresinde yönlendirecek, 3 saniye geçtikten sonra Get Link butonuna tıklayarak linke ulaşacaksınız. Premium üyeler bu durumdan etkilenmeyecektir.

Premium Üyelik Al

Site Hakkında
RisingKing
Site Hakkında
0
11
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
RisingKing Yeni Üye
*
Üye
  • Konular1
  • Mesajlar5
  • Rep puanı 0
Siteye yeni üye oldum ve beğendim.Ama bir isteğim olacak film olarak hızlı linkler sunuyorsunuz bu mükemmel gerçekten çoğu site bunu yapmıyor.Ama dizi bulmak ve indirmekte internet aleminde oldukça zor ve imkansız.Anca para verip üye olmak lazım netflix'e filan.Sitenize diziler kategorisi açarak hem netflix hem de yerli ve yabancı dizileri son hız sunarsanız çok mutlu ve memnun olurum.Dizi izleme sitelerinde görüntü kalitesi oldukça kötü ve izlenmiyor o yüzden dizi,film indirme sitelerinden indirmeyi tercih ediyorum.Örnek olarak aşk101'in ikinci sezonunu internette hiçbir yerde bulamadım.Bu dizi ve diğer netflix ve kaliteli dizileri sunarsanız çok memnun olurum.

Hızlı Menü: