Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) - 2013 - TR+ORG - FHD - x264 | tt1453405

Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) - 2013 - TR+ORG - FHD - x264 | tt1453405
BroserBros
Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) - 2013 - TR+ORG - FHD - x264 | tt1453405
3
877
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Sevimli Canavarlar Üniversitesi

Mike ve Sully Sevimli Canavarlar'dan (Monsters, Inc.) sonra yeniden beraberler! Canavar olmak öğrenilebilir! Bu sefer maceranın öncesine, ikilinin üniversite günlerine dönüyoruz. İkilinin henüz sıkı dost olmadığı ve hatta ilk tanıştıklarında esasında çok da iyi anlaşamıyor olduklarına tanık oluyoruz filmin başında ancak daha sonra bu sıkı dostluğun nasıl başladığına , birbirlerinin farkılıklarına nasıl tahammül ederek bunların üstesinden geldiklerini görüyoruz.
Pixar stüdyolarının çok sevilen animasyonunda orijinal dublaj kadrosunda Billy Crystal, John Goodman ve Steve Buscemi gibi isimler karakterlere hayat verirken yönetmen koltuğunda Dan Scanlon oturuyor.

Sevimli Canavarlar Üniversitesi (2013) (Monsters University) | tt1453405 Filmi Imdb'den 338000 kişi tarafından oylandı ve 7,2 puan aldı. Bu film için editör puanı %83 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Sevimli.Canavarlar.Universitesi.2013.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmboll
Format            : Matroska at 8 363 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 6.09 GiB   / 1 h 44 min 17 s 792 ms

Video #1          : AVC / 7 077 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
TheEnd Premium Gold
Paylaşım için Teşekkürler...
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
TheEnd Premium Gold
Dün rapor atmıştım seste sekron sorunu var ses erken geliyor ayrıca görüntü rengi gri soluk renkte orjinal renginde değil acaba müsait zamanınız varsa bu filme bakabilirmisiz..Bekledim bişey olmayınca yazdım ısrar etmek gibi olmasın.
Teşekkürler...
Şuan Offine!
Başarılı. 
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
TheEnd Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rapor Sebebi: Ses Sorunu
TheEnd yorumu: Seste sekron sorunu var ses önce geliyor ayrıca görüntüsü gri soluk rengi orjinal renginde değil

Bu konuya ait bir rapor çözüldü.

Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Sürüm yenilendi.

Bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @TheEnd üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.

Hızlı Menü: