Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: BRRip XviD v Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel - 2017 - TR - BRRip XviD | tt6758862

Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel - 2017 - TR - BRRip XviD | tt6758862
TheKratos
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel - 2017 - TR - BRRip XviD | tt6758862
0
43
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2017 
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Cünyor Temel, babası Temel Sözer gibi talihsiz bir Trabzonlu ve hayalperestti. Cünyor Temel, babasından kalan 10 milyon liralık borcu reddetme hakkının kendisine miras kalması nedeniyle kabul ediyor, "En azından başka dünyadan alacaklılarla kavga etmek zorunda kalmıyor" diyen Hamsilan Kuleleri'nin inşasına karşı çıkıyor. şehrin en büyük müteahhidi Cemal Karkas, Arap ortağı Cabir El Kurabiyye ile birlikte projeye girdi. Binanın tarihi bir semtte inşa edilecek olması Trabzonspor ve Trabzonspor taraftarları için oldukça önemli. Şehrin geri kalanı gibi sessiz kalmayı reddeden Cünyor Temel, arkadaşları Şato ve Oğuzubillah ile birlikte bu inşaatı durdurmak ve tarihi öneme sahip bu araziyi kurtarmak için bir plan yaptı.

Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel (2017) | tt6758862 Filmi Imdb'den 274 kişi tarafından oylandı ve 2.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %30 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Sümelanın.Şifresi.3.Cünyor.Temel.2017.BRRip.XviD.TR.Yerli.Filmbol
Format            : AVI at 1 141 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 852 MiB   / 1 h 44 min 28 s 8 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 1 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 590x320 (1.850) | 25.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: