Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v Süperfast Linklerindeki Sıkıntı

Süperfast Linklerindeki Sıkıntı
BlacknesS
Süperfast Linklerindeki Sıkıntı
6
206
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BlacknesS Premium Gold
  • Konular6
  • Mesajlar22
  • Rep puanı 30
  • Beğendikleri25
  • Beğenenleri8
Son 3, 4 gündür dizilerde tüm bölümleri indir butonuna bastığımda bölümlerin yarısı ya da bir kısmı idm'ye ekleniyor kalanlarda ise siteye ulaşılamadı ekranı geliyor. Daha önce hiç böyle bir sorun yaşamamıştım hepsini rahatça ekliyordu. Açılmayan bölümlere defalarca yeniden dene dedikten sonra ekleniyor idm'ye. Sitede geçici bir sorun  mu var?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
asd777 Premium Gold
  • Konular7
  • Mesajlar22
  • Rep puanı 70
  • Beğendikleri35
  • Beğenenleri13
Aynı sorun bende de oluyor
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Emre333 Premium Gold
  • Konular20
  • Mesajlar33
  • Rep puanı 92
  • Beğendikleri23
  • Beğenenleri27
Dizilerde bende toplu indirme yapamıyorum hata veriyor.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Dizi sunucularında paralel bağlantı sayısı artırıldı. Yani bu sorun zaten çözümlendi.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
asd777 Premium Gold
  • Konular7
  • Mesajlar22
  • Rep puanı 70
  • Beğendikleri35
  • Beğenenleri13
(26-04-2024, Saat: 10:19)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizi sunucularında paralel bağlantı sayısı artırıldı. Yani bu sorun zaten çözümlendi.

Sunucu kaynaklı değildir. tek tek indirdiğimde idmye atıyor toplu indir dedğimde bazılarını atıyor bazıları error veriyor. bir tek güvenlik duvarı kalmadı ilgilenmediğim diğer şeylerde çözüm bulamadım. bu gece güvenlik duvarını komple kapatıp sonucu yazacağım
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(26-04-2024, Saat: 13:47)asd777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2024, Saat: 10:19)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizi sunucularında paralel bağlantı sayısı artırıldı. Yani bu sorun zaten çözümlendi.

Sunucu kaynaklı değildir. tek tek indirdiğimde idmye atıyor toplu indir dedğimde bazılarını atıyor bazıları error veriyor. bir tek güvenlik duvarı kalmadı ilgilenmediğim diğer şeylerde çözüm bulamadım. bu gece güvenlik duvarını komple kapatıp sonucu yazacağım

Hangi hata kodunu döndürüyor? Söylediğiniz gibi, bu cihazla alakalı bir sorunda olabilir çünkü toplu indirme tuşu aynı anda çok fazla pop-up açar.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
asd777 Premium Gold
  • Konular7
  • Mesajlar22
  • Rep puanı 70
  • Beğendikleri35
  • Beğenenleri13
(26-04-2024, Saat: 16:52)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2024, Saat: 13:47)asd777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hangi hata kodunu döndürüyor? Söylediğiniz gibi, bu cihazla alakalı bir sorunda olabilir çünkü toplu indirme tuşu aynı anda çok fazla pop-up açar.
Dosya bulunamadı hatası veriyordu. güvenlik duvarını kapattım eskisi gibi toplu indirmede sıkıntısız hepsini listeye attı

Hızlı Menü: