Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Herkes mi Aldatır - 2010 - Yerli Film - 1080P | tt1686312

Herkes mi Aldatır - 2010 - Yerli Film - 1080P | tt1686312
TheKratos
Herkes mi Aldatır - 2010 - Yerli Film - 1080P | tt1686312
0
63
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Evli ama beklenmedik derecede çekici bir adam! Mutsuz ve öfkeli bir kadın, zengin ve yakışıklı kocası tarafından sürekli aldatılmaktadır! Bir gece iki kişi farklı sebeplerden dolayı aynı otelde buluşurlar. Buluşuyorlar, konuşuyorlar, flört ediyorlar ve sonunda gönülsüzce bir otel odasındaki yatağa uzanıyorlar. Sabah uyandıklarında kadının öfkesi yerini pişmanlık ve şaşkınlığa bırakmıştır ve adam, zahmetsiz bir flört macerasından galip ayrılarak evine, karısının yanına dönmeye hazırlanmaktadır. Ancak onları çok büyük bir sürpriz beklemektedir... Adamın karısı ile kadının kocası aynı otelde, burunlarının dibinde yaşamaktadırlar. Karşılaşmaları kaçınılmazdı.

Herkes mi Aldatır (2010) | tt1686312 Filmi Imdb'den 319 kişi tarafından oylandı ve 4.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %41 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Herkes.mi.Aldatır.2010.1080p.WebDL.x264.TR.Yerli.Filmbol
Format            : Matroska at 3 364 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.23 GiB   / 1 h 34 min 57 s 248 ms

Video #1          : AVC | 3 234 kb/s
İz Adı            : 1080p
EnxBoy | FPS      : 1920x1080 (1.778) | 24.974 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC | 128 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 44.1 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: