Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Sönmüş Hayaller (Lost Illusions) - 2021 - TR+ORG - 720P | tt10505316

Sönmüş Hayaller (Lost Illusions) - 2021 - TR+ORG - 720P | tt10505316
KaRaKuLe
Sönmüş Hayaller (Lost Illusions) - 2021 - TR+ORG - 720P | tt10505316
0
50
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2021 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Her şeyin alınabileceği ya da satılabileceği bir insanlık komedisi, basın gibi edebi başarı, duygular gibi siyaset, ruhlar gibi itibar... Lucien 19. yüzyıl Fransa’sında tanınmamış genç bir şairdir. Büyük umutları vardır ve kendi kaderini tayin etmek istemektedir. Lucien, sanatını destekleyen kadın koruyucusunun koluna girer ve büyük şehir Paris’te şansını denemek üzere ailesini taşrada bırakır. Çok geçmeden bu muhteşem şehirde kendi başına kalan genç adam, kâr ve gösteriş üzerine kurulmuş bu dünyada perdelerin ardında neler olup bittiğini keşfedecektir. Honoré de Balzac’ın aynı adlı romanından uyarlanan Sönmüş Hayaller, Fransa'nın en şöhretli oyuncularının yer aldığı parlak kadrosuyla dünya prömiyerini 2021 Venedik Film Festivali’nde gerçekleştirdi.

Sönmüş Hayaller (2021) (Lost Illusions) | tt10505316 Filmi Imdb'den 6,152 kişi tarafından oylandı ve 7.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %74 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Lost.Illusions.2021.720p.BluRay.x264.TR.FR.Filmbol
Format            : Matroska at 1 551 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.62 GiB   / 2 h 29 min 55 s 8 ms

Video #1          : AVC | 1 150 kb/s
İz Adı            : Lost Illusions | 2021 - Filmbol.org
EnxBoy | FPS      : 1280x534 (2.397) | 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 192 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : fr

Altyazı #4        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Altyazı #5        : PGS