Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Cehennemi Yaşamak (Born to Raise Hell) - 2010 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1528718

Cehennemi Yaşamak (Born to Raise Hell) - 2010 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1528718
KaRaKuLe
Cehennemi Yaşamak (Born to Raise Hell) - 2010 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1528718
0
236
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Avrupa ülkeleri, Avrupa'da faaliyet gösteren suç ağlarını ortadan kaldırmak için ortak bir görev gücü oluşturdu. Samuel Axel (Steven Seagal'ın canlandırdığı) departmanda görev yapan bir Amerikan ajanıdır. Axel, uzun süredir aranan suç çetesi lideri Coster'ı (Darren Shahrawi) yakalamak ister, ancak operasyon sırasında çıkan çatışmada ortağını kaybeder. İntikam ateşine giderek daha fazla kızan Axel, Coster'ı yakalayıp öldürmeye yemin etti, ancak aynı zamanda, garip bir şekilde, aynı derecede kötü şöhrete sahip Rus uyuşturucu satıcısı Dimitri'den (Dan Badalao'nun canlandırdığı) yardım aldı çünkü Dimitri de istiyor Costel'i öldürmek için. Artık oyunda hiçbir kural yok ve iyiyle kötü bir arada var.

Cehennemi Yaşamak (2010) (Born to Raise Hell) | tt1528718 Filmi Imdb'den 4,671 kişi tarafından oylandı ve 4.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %45 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Born.to.Raise.Hell.2010.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 23.4 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 15.7 GiB   / 1 h 36 min 5 s 450 ms

Video #1          : VC-1 | 17.2 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MS/VFW/FOURCC / WVC1 -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 256 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Ses  #4           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en