Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Kırmızı Gezegen (Red Planet) - 2000 - TR+ORG - 1080P | tt0199753

Kırmızı Gezegen (Red Planet) - 2000 - TR+ORG - 1080P | tt0199753
TheKratos
Kırmızı Gezegen (Red Planet) - 2000 - TR+ORG - 1080P | tt0199753
0
131
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2000 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Komutan Kate Bowman, 21. yüzyılın en önemli görevine komuta edecek ve pilotluk yapacak: insanlığı yok olmaktan kurtarmak. Yıl 2050, Dünya ölüyor ve Mars'ta bir koloni kurmak insanlığın tek umudu. Oradaki atmosferi ve toprak yapısını değiştirmeye çalışmak için Mars'a bir test ekibi gönderilir, ancak bir şeyler ters gider. Bowman ve ekibi, Mars'ı dünyalaştırma projesindeki sorunları tespit edip düzeltmek için yola çıktı. Ancak oraya vardıklarında başlarına hiç beklemedikleri bir felaket gelir. Başarısız bir sert inişin ardından, herhangi bir ekipman olmadan Mars yüzeyinde kaldılar. Daha da kötüsü, taşıdıkları askeri araştırma robotu arızalanır ve robot, ekibin geri kalanını düşman olarak görür ve onları ortadan kaldırmaya çalışır.

Kırmızı Gezegen (2000) (Red Planet) | tt0199753 Filmi Imdb'den 59,763 kişi tarafından oylandı ve 5.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Red.Planet.2000.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 406 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.79 GiB   / 1 h 46 min 30 s 357 ms

Video #1          : AVC | 2 057 kb/s
İz Adı            : 1080p
EnxBoy | FPS      : 1920x800 (2.400) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 256 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 92.0 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #4        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları