Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Hıçkırık - Hichki (Hichki) - 2018 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt6588966

Hıçkırık - Hichki (Hichki) - 2018 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt6588966
TheKratos
Hıçkırık - Hichki (Hichki) - 2018 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt6588966
0
44
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

"Hichki", kendisinin en korkunç yönlerini en güçlü yönlerine dönüştüren bir kadının hikayesini anlatıyor. Naina Mathur (Rani Mukherjee), Tourette Sendromundan muzdarip kendini işine adamış bir öğretmendir. Birçok röportaj ve sayısız reddedilmelerden sonra, şehrin en seçkin okullarından birinde tam zamanlı öğretmen olarak hayalindeki işe kavuştu. Ancak çok geçmeden, kendisine atanan sınıfta başlarını belaya sokamayacak kadar çok sayıda inatçı ve kirli öğrencinin bulunduğunu fark eder. Başlangıçtaki bazı sorunlara rağmen Naina, öğrencilerinin gerçek potansiyellerini fark etmelerini ve önlerine çıkan tüm zorlukların üstesinden gelmelerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapmak zorundadır.

Hıçkırık - Hichki (2018) (Hichki) | tt6588966 Filmi Imdb'den 13,713 kişi tarafından oylandı ve 7.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %80 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hiccup.2018.BluRay.Disc.REMUX.TR.HI.Filmbol
Format            : Matroska at 39.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 32.4 GiB   / 1 h 57 min 30 s 417 ms

Video #1          : AVC | 34.5 Mb/s
İz Adı            : REMUX
EnxBoy | FPS      : 1920x1080 (1.778) | 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe (TAC) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : MLP FBA | 4 107 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 8 kanal, 48.0 kHz
Dil               : hi

Ses  #4           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : hi

Altyazı #5        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Altyazı #6        : PGS
İz Adı            : Full (English) (PGS)
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: