Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Kaptan Amerika 2: Kış Askeri (Captain America: The Winter Soldier) - 2014 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1843866

Kaptan Amerika 2: Kış Askeri (Captain America: The Winter Soldier) - 2014 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1843866
KaRaKuLe
Kaptan Amerika 2: Kış Askeri (Captain America: The Winter Soldier) - 2014 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1843866
0
54
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Marvel'ın Kaptan Amerika: Kış Askeri'nde Steve Rogers'ı (diğer adıyla Kaptan Amerika) Washington D.C.'de huzur içinde yaşarken, Yenilmezler'le birlikte New York'ta yaşanan korkunç olayların ardından modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. kalkan. Üyelerden biri saldırıya uğrayınca Steve dünyayı tehlikeye atan bir komplo ağının içine çekilir. Kaptan Amerika, kendisini etkisiz hale getirmek için gönderilen tetikçilerle savaşırken, sürekli genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için Natasha Romanoff, diğer adıyla Black Widow ile güçlerini birleştirir. Bu kötü niyetli oyun keşfedildiğinde Kaptan Amerika ve Black Widow, yardım için yeni arkadaşları Falcon'a başvurur. Ancak çok geçmeden kendilerini beklenmedik derecede güçlü bir düşmanla karşı karşıya bulurlar. Kendilerini Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

Kaptan Amerika 2: Kış Askeri (2014) (Captain America: The Winter Soldier) | tt1843866 Filmi Imdb'den 891,767 kişi tarafından oylandı ve 7.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %90 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Captain.America.The.Winter.Soldier.2014.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 29.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 28.0 GiB   / 2 h 15 min 54 s 208 ms

Video #1          : AVC | 21.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Dil               : en

Ses  #4           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Dil               : en