Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Dr. Garipaşk (Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb) - 1964 - TR - BRRip XviD | tt0057012

Dr. Garipaşk (Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb) - 1964 - TR - BRRip XviD | tt0057012
TheKratos
Dr. Garipaşk (Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb) - 1964 - TR - BRRip XviD | tt0057012
0
61
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1964 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Soğuk Savaş sırasında Ruslara saldırmak isteyen çılgın general Jack D. Riper, "Amerikan halkının vücut sıvılarını kirlettiği" gerekçesiyle Sovyetler Birliği'ne sürpriz bir nükleer saldırı başlatmaya karar verdi. Nükleer silahlarla yüklü bir ABD uçağı, Rusya sınırı yakınında tipik bir Soğuk Savaş dönemi devriye uçuşu gerçekleştirirken, mürettebat, Ripper'ın Sovyetler Birliği'ne saldırı emrini aldı. Ancak Rusya Büyükelçisi Dsadesky ABD'li yetkililere Rusya'nın en ileri savunma teknolojisinin ürünü olan bir "kıyamet günü cihazı" hakkında soruşturma başlatıldığını söylediğinde. Başkanın danışmanlarından biri olan eski bir Nazi bilim adamı olan Dr. Strangelove'un bu buluşun varlığını doğrulamasıyla durum daha da tehlikeli hale gelir: "Kıyamet Cihazı", herhangi bir tehlike durumunda tüm dünya vatandaşlarının güvence altına alınacağı bir karşı-tehdit silahıdır. Sovyetler Birliği'ne yapılacak herhangi bir nükleer saldırı yaratıkları yok edilir...

Dr. Garipaşk (1964) (Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb) | tt0057012 Filmi Imdb'den 511,830 kişi tarafından oylandı ve 8.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %80 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Dr.Strangelove.or.How.I.Learned.to.Stop.Worrying.and.Love.the.Bomb.1964.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 838 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 568 MiB   / 1 h 34 min 47 s 328 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 698 kb/s
EnxBoy | FPS      : 533x320 (1.667) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: