Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v Altyazı düzenleme - Toplu Alt yazı yedekleme

Altyazı düzenleme - Toplu Alt yazı yedekleme
JeaLeusy
Altyazı düzenleme - Toplu Alt yazı yedekleme
3
97
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
JeaLeusy Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular81
  • Mesajlar109
  • Rep puanı 151
  • Beğendikleri86
  • Beğenenleri87
Merhaba arkadaşlar, Arşivimi tamamen yenileyip 4K Remux HDR olarak değiştirdim. Binlerce dizi ve filmin alt yazısını bitirmek üzereyim ve bazılarını kendim ayarlamam gerekti. Çünkü bazı filmlerin alt yazısı çok kötü, yanlış çeviriler ve süreleri çok dengesiz. Örneğin The Mist filmi her sohbette 500 ms ileri geri kaymalar var mecbur elle ayarlamak gerekiyor. Alt yazı düzenlemesini Subtitle Edit programı ile grafiği takip ederek yapıyorum yani hatasız bir şekilde ne zaman konuşulursa o zaman alt yazı çıkıyor. Fakat bunun dezavantajı aşırı sohbet olan ve uzun filmlerde neredeyse günü bitiriyor. Bununla ilgili bir tavsiyeniz varsa lütfen söyleyin Shy

Disklerime bir şey olma ihtimaline karşı altyazılarımı yedeklemek istiyorum. Mkv toolnix ile alt yazıları tek tek filmlerden ve dizilerden .mks dosyası olarak almak ve Subtitle Edit ile .srt dosyasına çevirmek dışında bir seçenek bulamadım. Bunu her filmde ve dizi de tek tek yaparsam çok zamanımı alacak.

Kısayoldan atıyorum 100 filmi mkv toolnix veya başka bir programa atıp alt yazı dosyalarını topluca almak mümkün müdür? 

Dizi film arşivi yapan insanların sohbet edebildiği bir yer bulmak zor. Bu yüzden her şeyi kendimiz deneme yanılma ile bulmaya çalışıyoruz ve boşa çok zamanımız gidiyor. Arşiv işiyle uğraşan kişiler tecrübelerini paylaşır tavsiye verirlerse herkes için yararlı olur.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
MKVExtractGUI ile deneyebilirsiniz. Sürükle bırak ile tüm dosyaları sürükleyin. Çoklu çıkarma yapabiliyor diye hatırlıyorum.

https://www.videohelp.com/software/MKVExtractGUI-2
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
JeaLeusy Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular81
  • Mesajlar109
  • Rep puanı 151
  • Beğendikleri86
  • Beğenenleri87
(23-01-2024, Saat: 00:12)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVExtractGUI ile deneyebilirsiniz. Sürükle bırak ile tüm dosyaları sürükleyin. Çoklu çıkarma yapabiliyor diye hatırlıyorum.

Valla inanılır gibi değil ama şu konuyu açtığımın gecesi virüs yedim. Hayatım boyunca ilk defa virüs yiyorum bir çok dosya indirirken uyku sersemi arada virüsli bir dosyayı da indirmişim. 6-7 HDD de şifrelendi her şey gitti.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(23-01-2024, Saat: 08:38)JeaLeusy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2024, Saat: 00:12)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVExtractGUI ile deneyebilirsiniz. Sürükle bırak ile tüm dosyaları sürükleyin. Çoklu çıkarma yapabiliyor diye hatırlıyorum.

Valla inanılır gibi değil ama şu konuyu açtığımın gecesi virüs yedim. Hayatım boyunca ilk defa virüs yiyorum bir çok dosya indirirken uyku sersemi arada virüsli bir dosyayı da indirmişim. 6-7 HDD de şifrelendi her şey gitti.

Bilinmedik uygulamaları indirmemek gerek tabii. Geçmiş olsun.

Hızlı Menü: