Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Budala Dedektif Afrika'da (Ace Ventura: When Nature Calls) - 1995 - TR+ORG - 1080P | tt0112281

Budala Dedektif Afrika'da (Ace Ventura: When Nature Calls) - 1995 - TR+ORG - 1080P | tt0112281
TheKratos
Budala Dedektif Afrika'da (Ace Ventura: When Nature Calls) - 1995 - TR+ORG - 1080P | tt0112281
0
112
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1995 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

The Idiot Detective'in ilk bölümünde yaşanan maceraların ardından hayvan dedektifi Ace Ventura bu sefer uzak diyarlarda bir görev bekliyor. Ventura bu kez Afrika'ya gider; buradaki görevi, iki kabile tarafından kutsal sayılan ve ikisi arasında bir çatışmaya yol açarak büyük bir kabile savaşını tetikleyecek bir yarasayı kurtarmaktır.

Budala Dedektif Afrika'da (1995) (Ace Ventura: When Nature Calls) | tt0112281 Filmi Imdb'den 230,363 kişi tarafından oylandı ve 6.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Ace.Ventura.When.Nature.Calls.1995.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 354 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.55 GiB   / 1 h 34 min 7 s 256 ms

Video #1          : HEVC | 2 001 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 128 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 224 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları