Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v Fiyat ve Kota özelliğindeki değişiklikler hakkında.

Fiyat ve Kota özelliğindeki değişiklikler hakkında.
BroserBros
Fiyat ve Kota özelliğindeki değişiklikler hakkında.
8
3411
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
16
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Merhaba değerli Filmbol üyeleri, bir yılın daha sonuna geldik. Burada güzel vakit geçirdiğinizi, yeni arkadaşlar edindiğinizi ve içeriklerden memnun kaldığınızı umuyorum. Yeni yılın sizler ve aileniz için sağlıklı, mutlu ve hedeflerinizin gerçekleştiği bir yıl olmasını temenni ediyorum. Sizinle birlikte sürekli bir adım ileriye gitmek bize gurur veriyor.

Burada Dünyada daha önce yapılmamış bir görevi üstleniyor, kâr amacı gütmeyen moderatörlerimiz sayesinde ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. Satılan paketler sayesinde yine kâr amacı gütmeden yeni serverlar ve özellikler ile sistemi desteklemeye devam ediyor ve bunu diğer yayıncı kuruluşlara zarar vermeden yapmaya çalışıyoruz. Burada iki yol karşımıza çıkıyor, düşük fiyat ve fazla üye yada yüksek fiyat ve daha az üye sayısı. İkinci şıkkın avantajı, fazla üye kapasitemiz olmadığından yayıncı kuruluşlara zarar vermiyor olmamız.

2024 yılı itibari ile fazlasıyla değişen piyasa koşulları ve artan maliyetler sebebiyle fiyatlarda değişiklik yapmak zorunda kaldık. Bunun bizim içinde, sizin içinde hoş olmadığını biliyorum. Ancak fahiş fiyatlar yerine hizmetleri sürdürebileceğimiz bir fiyat belirledik. Bu fiyatlar üye grubuna göre ortalama asgari ücretin %1-3'ü arasında yer alacak.

Bir diğer konu, artan bant genişliği maliyetleri sebebiyle fazlasıyla yük altında kalmamız. Bu sebeple kota limitlerini yeniden derledik ve derlenen kotaları market özelliklerine ekledik. Ancak burada ödemesini yapmış ve üyeliği devam eden üyelerimizi üzecek bir şey yapmadık, kota değişiklikleri yeni gelen üyeler ve üyeliğini uzatan üyeleri etkileyecek şekilde tasarlandı. Bunu örnekli anlatırsam sanırım daha kolay anlayabilirsiniz.

Örneğin, 10. Ayda 6 aylık bir paket aldınız, paketiniz elite model ve kotası aylık 6 TB. Üyeliğiniz bitene kadar kota 6TB olarak aylık yenilenmeye devam edecek. Ancak üyeliğiniz bittiğinde yada siz üyeliğe uzatma/yükseltme yaptığınızda yeni kota özelliği ile devam edeceksiniz. Ek kota alımları yada ek istek alımları kotalarda değişiklik yapmaz.

Bant genişliği maliyetlerini azaltmak adına yeni bir kota sistemi de kullanımları takip edecek. Bildiğiniz üzere önceden Superfast ile indirme başlattığınızda ilgili içeriğin boyutu bir anda kotanıza işleniyor ve 2 gün boyunca bu içeriği tekrar tekrar indirseniz bile kotanızda değişiklik olmuyordu. 1.5TB kotası ile 8TB bant genişliği harcayan kişileri gördükten sonra, bunun ürkütücü bir hal almaya başladığını anladık. Bundan sonraki süreçte bire bir kota takibi yapılacak ve 1 Mb indirmeleriniz 1Mb olarak kotanıza yazılacaktır. Çoğu kişi için burada değişen bir şey olmayacak çünkü üyelerimizin %90'ının kotası ile bant genişliği aynı gidiyor. Biz burada kalan %10 için önlem aldık. Bu yeni sistemle eğer bant genişliği konusunda artık problemimiz kalmaz ise, kotaları yeniden eski haline getirebiliriz yada yükseltme yapabiliriz. Tıpkı daha önce istek haklarını düşürüp daha sonra yeniden yükselttiğimiz gibi. Ancak en az 1 ay kotalar bu şekilde devam edecektir.

Hepsi bu kadardı. Anlayışınız ve kalan her şey için teşekkür eder, tekrar mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim!

Saygılarımla.
Şuan Online!
14
Rapor Et!
Şuan Online!
gncgvn Premium Gold
Açıkladığınız ve bilgi verdiğiniz için çok çok teşekkür ediyorum. Herşeyin fiyatının arttığı şu günlerde sizi anlıyor ve verdiğiniz hizmeti de çok değerli buluyorum. Ayrıca siz sitenin kurucularının,  tüm moderatörlerin ve tüm üyelerin yeni yılını kutlar, mutlulukla, sağlıkla nice böyle yıllar diliyorum.
Şuan Offine!
10
Rapor Et!
Şuan Offine!
greenleaf Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular2
  • Mesajlar21
  • Rep puanı 44
  • Beğendikleri14
  • Beğenenleri6
Aslında olay basit, her şeyin %100 arttığı şu dönemde sizin de arttırmanız gayet normal. Ancak lütfen bu fiyatları daha da arttırmayın çünkü dün 150₺ye aldığım paket bugün 199₺ olmuş. Emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle. Müthişsiniz..
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
Discord'dada yazdım burdanda yazım dedim,bu jelly için ayrı bir paket yapma imkanı varsa güzel olur,fiyatlar şuan epey yüksek bari siteye eklenen filmlere Stream olarak uygun bir fiyata olursa ulaşmak isterim kanımca
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
gecicihesap31 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular1
  • Mesajlar15
  • Rep puanı 6
  • Beğendikleri3
  • Beğenenleri3
benim gibi çok fazla download yapmayan ya da stream yapmayan üyeler için paket düşünür müsünüz? mesela bana 1.5tb aylık kota çok fazla geliyor. 1.5tb aldım 500gb indirdim o da zorla. mesela 3 ya da 6 aylık 1tb paket çıkarmanız mümkün müdür?
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
Claus777 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular36
  • Mesajlar42
  • Rep puanı 90
  • Beğendikleri68
  • Beğenenleri48
(03-01-2024, Saat: 22:31)gecicihesap31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim gibi çok fazla download yapmayan ya da stream yapmayan üyeler için paket düşünür müsünüz? mesela bana 1.5tb aylık kota çok fazla geliyor. 1.5tb aldım 500gb indirdim o da zorla. mesela 3 ya da 6 aylık 1tb paket çıkarmanız mümkün müdür?

Gerçekten güzel olur; tabii mümkünse. 8 gün sonra premium üyeliğimi yenilemem gerekiyor, daha 100 gb bile download yapmadım. Dediğin gibi 1 tb bizim gibi kullanıcılara birkaç ay rahatlıkla yeter
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
Cem44 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar1
  • Rep puanı 10
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri1
88.238.193.57 : bu IP adresi saldırgan olarak tanımlanmış ve server kullanma yetkisi yok.

Film indiremiyorum sebebi nedir acaba?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Tarsus Premium Gold
"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde." 🥇👑 EyvAllah 🙋🏻‍♂️
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
crysis2 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar1
  • Rep puanı 3
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
kolay gelsin ben vip üyeliğin otomatik uzamasını istemiyorum ama ne yapmam gerekiyor ben istersme uzatma talebinde bulunayım benden habersiz sistem otomatik uzatmasın istiyorum

Hızlı Menü: