Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Kimlik Hırsızı (Identity Thief) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt2024432

Kimlik Hırsızı (Identity Thief) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt2024432
TheKratos
Kimlik Hırsızı (Identity Thief) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt2024432
0
69
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Başrollerini Horrible Bosses'tan Jason Bateman ve Bridesmaids'ten Melissa McCarthy'nin paylaştığı bu komedi filmi, adını temize çıkarmak için aşırı kurallara uymak zorunda olan sıradan bir insanın hikayesini anlatıyor! Kimliği çalındıktan sonra her şeyini kaybeden bu adam, kötü imajı onarmanın ne kadar zor olduğunu anlayacaktır. Sınırsız fonlar sayesinde Diana (McCarthy), perakende kraliçesinin istediği her şeyi satın alabileceği Miami banliyösünde yaşıyor. Tek bir sorun var: Bu lüks eşyayı sunan kimlikte "Sandy Bigelow Patterson" yazıyor ve ülkenin diğer ucunda yaşayan bir muhasebeciye (Bateman) ait. Dünyasının altüst olduğu bir hafta boyunca dolandırıcıyı yakalamaya ihtiyaç duyan gerçek Sandy Bigelow Patterson, kadınla yüzleşmek için güneye gitti. Patterson, 3200 kilometreden fazla uzakta, adını bulmanın ne kadar zor olacağını fark ediyor...

Kimlik Hırsızı (2013) (Identity Thief) | tt2024432 Filmi Imdb'den 139,668 kişi tarafından oylandı ve 5.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Identity.Thief.2013.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 140 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 908 MiB   / 1 h 51 min 21 s 96 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 1 000 kb/s
İz Adı            :
EnxBoy | FPS      : 569 x 320 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: