Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Paris'te Gece Yarısı (Midnight in Paris) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1605783

Paris'te Gece Yarısı (Midnight in Paris) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1605783
TheKratos
Paris'te Gece Yarısı (Midnight in Paris) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1605783
0
110
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Gil (Owen Wilson) ve Inez (Rachel McAdams), sonbaharda evlenmek üzere olan Amerikalı nişanlı bir çifttir. Inez'in babasının Paris'e yaptığı iş gezisinden yararlanarak bu Avrupa şehrine seyahat ederler. Popüler bir şehirde kısa bir mola. . Her ne kadar eğlence dolu bir Avrupa şehrine bir ziyaret olarak başlasa da damat adayı Gill'in gece yarısı Paris sokaklarında yaşadığı gerçek dışı maceralar hem onun hem de onun hayatını değiştirir. Bütün aile. Genç adamın Paris'e karşı büyük bir sevgisi gelişmeye başlamasıyla edebiyatçı kimliği ve edebiyat tutkusu pekişti.

Paris'te Gece Yarısı (2011) (Midnight in Paris) | tt1605783 Filmi Imdb'den 442,563 kişi tarafından oylandı ve 7.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Midnight.in.Paris.2011.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 884 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 594 MiB   / 1 h 33 min 56 s 673 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 743 kb/s
İz Adı            :
EnxBoy | FPS      : 592 x 320 (1.850) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: