Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Geceyarısından Önce (Before Midnight) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt2209418

Geceyarısından Önce (Before Midnight) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt2209418
TheKratos
Geceyarısından Önce (Before Midnight) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt2209418
0
31
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Trende tanışıp bir gün geçirdiğiniz kişi hayatınızın aşkı olacak mı? Sinema tarihine geçen Jesse ve Celine'in aşk hikayesi, 9 yıl aradan sonra yeniden seyirci karşısına çıkıyor. Çiftin artık iki kızı var ve birlikte Paris'te yaşıyorlar. Bu süreçte pek çok değişiklik yaşayan ikili, sürprizlerle dolu bir hayata yelken açtı. Tüm sorunlara ve değişimlere rağmen değişmeyen tek şey birbirlerine olan masum sevgileridir. Yunanistan'daki tatilleri, geçmişlerini inceleyip ilişkilerini tartışacakları sırada beklenmedik gelişmelerle dolu bir güne dönüşecektir.

Geceyarısından Önce (2013) (Before Midnight) | tt2209418 Filmi Imdb'den 168,243 kişi tarafından oylandı ve 7.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Before.Midnight.2013.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 862 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 671 MiB   / 1 h 48 min 54 s 403 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 721 kb/s
İz Adı            :
EnxBoy | FPS      : 594 x 320 (1.856) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: