Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Yaban (Wild) - 2014 - TR+ORG - 720P | tt2305051

Yaban (Wild) - 2014 - TR+ORG - 720P | tt2305051
KaRaKuLe
Yaban (Wild) - 2014 - TR+ORG - 720P | tt2305051
0
64
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

İlham veren annesinin ani ölümüne, evliliğinin bozulmasına ve kibirli bir şekilde kendine zarar vermesine rağmen artık "Dur!" Chreyl Strayed'in inanılmaz maceralarını konu alıyor. Hiçbir deneyimi olmayan, ağır bir bagajı ve çok az iradesi olan Strayed, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en uzun, en zor ve en çılgın ulaşım rotası olan Pacific Crest Trail'de tek başına yürümeye karar verdi. Yürümeye başladıktan sonra bir an vazgeçmeyi düşünse de ısrar etti.O aylarda korku, yorgunluk ve tehlikenin ortasında kendisine neşeyi, cesareti, güzelliği hatırlatan insanlar buldu. Bir macera hikayenin gerçeğini ortaya çıkarır ve hayatına düzeni yeniden getirir.

Yaban (2014) (Wild) | tt2305051 Filmi Imdb'den 135,010 kişi tarafından oylandı ve 7.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %71 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Wild.2014.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 361 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.10 GiB   / 1 h 55 min 36 s 853 ms

Video #1          : AVC | 890 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 536 (2.388) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC | 224 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 224 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : PGS
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Altyazı #1        : UTF-8