Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Bulut Atlası (Cloud Atlas) - 2012 - TR+ORG - 720P | tt1371111

Bulut Atlası (Cloud Atlas) - 2012 - TR+ORG - 720P | tt1371111
TheKratos
Bulut Atlası (Cloud Atlas) - 2012 - TR+ORG - 720P | tt1371111
0
142
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2012 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Amerikalı noter Adam Ewing'in 1850'deki Pasifik yolculuğu; meteliksiz müzisyen Robert Frobisher'in 1931'de Belçika'daki hayatta kalma mücadelesi; gazeteci Louisa Ray Luisa Rey, Kaliforniya'daki bir nükleer santraldeki cinayet ve yolsuzluğu araştırıyor, 1975, ve 21. yüzyıl Britanya'sındaki bir sanatoryum. Geçmişten altı farklı hikaye içeriyor: Timothy Cavendish adında yaşayan bir yayıncının dramı, hükümete direndiği için ölüm cezasına çarptırılan bir klon olan Sonmi~451'in hayatı. Geleceğin Kore'sinin kapitalist totaliter toplumu ve ilkel kabile yaşayan topluluklar, kıyamet sonrası uzak gelecek Hawaii'de yaşıyor. İçeriği ilgi çekicidir ve yapısı bugün ile gelecek arasındaki karmaşık ilişkiye dayanmaktadır. Geleceğe uzanan farklı yaşamlar zincirleme bir şekilde birbirini etkiliyor...

Bulut Atlası (2012) (Cloud Atlas) | tt1371111 Filmi Imdb'den 370,007 kişi tarafından oylandı ve 7.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Cloud.Atlas.2012.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 566 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.88 GiB   / 2 h 51 min 57 s 516 ms

Video #1          : AVC | 1 250 kb/s
İz Adı            : 720p
EnxBoy | FPS      : 1280 x 544 (2.353) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 224 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 96.0 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları