Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Son Görev (The Last Boy Scout) - 1991 - TR+ORG - 720P | tt0102266

Son Görev (The Last Boy Scout) - 1991 - TR+ORG - 720P | tt0102266
TheKratos
Son Görev (The Last Boy Scout) - 1991 - TR+ORG - 720P | tt0102266
0
140
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1991 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

"The Last Mission" macera filmlerinin en iyi karışımı: heyecan dolu bir kasırga, etkileyici özel efektler ve aynı zamanda izleyicileri profesyonel Amerikan futbolunun eğlenceli tarafıyla tanıştırıyor. Bu filmde Bruce Willis ve Damon Wayans, şüpheli bir dedektifi ve gözden düşmüş bir futbolcuyu oynamak, tuzaklardan kaçınmak, ateş hattından geçmek ve kötü adamları alt etmek için bir araya geliyor. İşler zorlaştıkça daha da zorlaşıyor. Oynamak için buradalar. Bu oyunda kim daha sert vurur ve daha hızlı koşarsa kazanır. Set yönetimi de oyuncular kadar deneyimli: senarist Shane Black ("Lethal Weapon"), yapımcı Joel Silver ("Die Hard" ve "Lethal Weapon" filmleri) ve yönetmen Tony Scott ("Top Gun"). Willis Wayans'la kurdukları ekip, Last Mission'ın diğer filmlerden tamamen farklı olması için çalıştı. Siz de hazırlıklı olun.

Son Görev (1991) (The Last Boy Scout) | tt0102266 Filmi Imdb'den 109,121 kişi tarafından oylandı ve 7.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Last.Boy.Scout.1991.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 187 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 895 MiB   / 1 h 45 min 26 s 16 ms

Video #1          : AVC | 897 kb/s
İz Adı            : 720p
EnxBoy | FPS      : 1280 x 528 (2.424) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 44.1 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 96.0 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları