Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Kanıma Gir (Let Me In) - 2010 - TR+ORG - 720P | tt1228987

Kanıma Gir (Let Me In) - 2010 - TR+ORG - 720P | tt1228987
TheKratos
Kanıma Gir (Let Me In) - 2010 - TR+ORG - 720P | tt1228987
0
64
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Hollywood'un yeniden yapım çılgınlığına dahil olan filmin yönetmenliğini Cloverfield ile büyük başarı elde eden Matt Reeves üstleniyor. Arkadaş edinmekte zorluk çeken içe dönük Owen (Kodi Smit-McPhee), mahalleye yeni taşınan Abby (Chloë Grace Moretz) ile arkadaşlık kurar. İki adam ancak geceleri tanışır ve zamanla birbirlerini daha iyi tanırlar... 1983 yılında Meksikalı dedektif Elias Koteas, hastanede fiziksel olarak deforme olan bir hastanın odasına girer ve... Ona cinayeti sorar. Arama yapmak için dışarı çıktığında bir çığlık duydu ve odaya girdiğinde hastanın pencereden düşerek öldüğünü gördü. Bir not bıraktı: "Üzgünüm Abby."

Kanıma Gir (2010) (Let Me In) | tt1228987 Filmi Imdb'den 125,770 kişi tarafından oylandı ve 7.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Let.Me.In.2011.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 098 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 910 MiB   / 1 h 55 min 48 s 512 ms

Video #1          : AVC | 808 kb/s
İz Adı            : 720p
EnxBoy | FPS      : 1280 x 528 (2.424) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe (TAC) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 96.0 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları