Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Yıkıntı Saray (Brokedown Palace) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0120620

Yıkıntı Saray (Brokedown Palace) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0120620
TheKratos
Yıkıntı Saray (Brokedown Palace) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0120620
0
52
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1999 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Claire Danes ve Kate Beckinsale, bu heyecan verici gerilimde hayallerindeki tatili kabusa dönüşen en iyi arkadaşları canlandırıyorlar. Alice (Danimarkalı) dürtüsel ve dikkatsizdir; Darlene (Beckinsale) ise içe dönüktür. Ancak ikisi de aynı gizemli adama aşık olunca tedbiri elden bırakırlar ve hayatları bir anda sonsuza dek değişir. Artık yabancı bir ülkede çok geç olmadan masumiyetlerini kanıtlamaları gerekmektedir. Kendini keşfetme, sonsuz fedakarlık ve dostlukla ilgili bu yürek ısıtan (People Magazine) hikayesinde Bill Pullman başrolde.

Yıkıntı Saray (1999) (Brokedown Palace) | tt0120620 Filmi Imdb'den 23,693 kişi tarafından oylandı ve 6.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Brokedown.Palace.1999.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 8 801 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 6.19 GiB   / 1 h 40 min 41 s 760 ms

Video #1          : AVC | 7 517 kb/s
İz Adı            : FHD
EnxBoy | FPS      : 1910 x 822 (2.324) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 | 256 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 256 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Dil               : tr

Ses  #4           : DTS | 768 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Dil               : en