Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Sonuna Kadar (Hardball) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0180734

Sonuna Kadar (Hardball) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0180734
KaRaKuLe
Sonuna Kadar (Hardball) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0180734
0
45
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Connor O'Neal, zamanını spor etkinliklerinde geçirmek için hayatın sorumluluklarından her zaman kaçındı. Yakın arkadaşı bankacıdan borcunu ödemek için yardım istediğinde arkadaşı ona artık bedava para veremeyeceğini söyledi. Para kazanmak için çalışması gerektiğini önerdi ve ondan şirket sponsorluğundaki Küçükler Ligi beyzbol takımına koçluk yapmasını istedi. Hayatında kendisinden başka hiç kimseye karşı sorumluluk hissetmeyen Connor, isteksizce görevi kabul eder. Chicago'nun en sorunlu mahallelerinden birinde bir okula giden siyah çocukların özel derslerini üstlendi. Zaman geçtikçe çocuklarına ne kadar bağlandığına kendisi bile şaşırdı. 10 yaşın altındaki bu çocuklar ona hayat dersleri veriyor. Genç öğretmenleri Diane Lane devreye girdiğinde işler Connor için daha da ilginçleşmeye başlar. Sonunda Connor, aydınlanmanın ve kendini keşfetmenin farklı biçimler alabileceğini anlamaya başlar.

Sonuna Kadar (2001) (Hardball) | tt0180734 Filmi Imdb'den 32,913 kişi tarafından oylandı ve 6.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %64 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hardball.2001.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 23.8 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 17.6 GiB   / 1 h 46 min 3 s 72 ms

Video #1          : AVC | 21.6 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 256 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 448 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Ses  #4           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en