Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Aslan Yürek (Lionheart) - 1990 - TR+ORG - 1080P | tt0100029

Aslan Yürek (Lionheart) - 1990 - TR+ORG - 1080P | tt0100029
TheKratos
Aslan Yürek (Lionheart) - 1990 - TR+ORG - 1080P | tt0100029
2
217
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1990 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bu aksiyon dolu gerilimde Jean-Claude Van Damme, günümüzün gladyatörlerinin saflarına katılması ve zenginleri mutlu etmek için ölümüne savaşması gereken bir askeri canlandırıyor. Los Angeles'taki erkek kardeşinin yaralandığını öğrenen kıdemli Leon, Kuzey Afrika'nın ücra bir bölgesindeki Fransız Lejyon Lejyonu'ndan kaçar. Kardeşine yardım etmek için ihtiyaç duyduğu parayı kazanmak amacıyla, ne pahasına olursa olsun onu geri getirmekle görevlendirilen iki Lejyon güvenlik görevlisinden kaçmalı, yeraltı dünyasının dövüş arenasına girmeli ve oyunu kazanmalıdır. Bu göğüs göğüse sokak kavgalarında kural yoktur.

Aslan Yürek (1990) (Lionheart) | tt0100029 Filmi Imdb'den 38,600 kişi tarafından oylandı ve 6.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Lionheart.1990.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 3 730 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.74 GiB   / 1 h 45 min 8 s 736 ms

Video #1          : AVC | 3 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 320 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 448 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Türkçe (Forced)
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Roonin Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
  • Beğendikleri2
  • Beğenenleri0
1 aylık Premium deneme üyesiyim önceki diğer indirme linklerinden indirme yapabiliyordum fakat şimdi tekrar linklerde bir güncelleme yapılmiş indirme linki tekrar UPTOBOX olmuş fakat bu linkden indirme yapamıyorum linkin üzerini tıkladığımda açılmıyor ve üyelik istiyor zaten uzman üyeliğim var aynı zamanda 1 aylık premium üyesiyim lütfen admin ilgilenirseniz sevinirim.ayrica 1 aylık indirme kotam da dolmadı bilginize..
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Roonin Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
  • Beğendikleri2
  • Beğenenleri0
Not: Düzeltme 1 aylık deneme Premium üyesiyim..

İlgi alakınız için teşekkürler Linkler düzelmiş...

Hızlı Menü: