Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: BRRip XviD v Tepenin Ardı - 2012 - TR - BRRip XviD | tt2106671

Tepenin Ardı - 2012 - TR - BRRip XviD | tt2106671
BroserBros
Tepenin Ardı - 2012 - TR - BRRip XviD | tt2106671
0
87
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2012 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Nusrat, biri uysal, biri deli iki oğlunu değişiklik olsun diye dedesinin çiftliğine götürdü. Zafer askerlik sonrası depresyon nedeniyle içine kapanıktır, küçük kardeşi ise aynı derecede itaatsiz ve yaramazdır. Dede Faik ise çiftliğini çevreleyen keçi sürülerinden, özellikle de onların sahibi olan çobanlardan şikâyetçidir. Etrafında olup biten her şeyi biliyor. Kaynağı bilinmeyen bir silah patlaması ve sonrasında yaşananlar çiftlikteki insanların huzurunu tamamen bozacaktır. Film, sorunlarla doğrudan yüzleşmek yerine düşmanlar ve günah keçileri yaratan egemen erkek kültürünü inceliyor.

Tepenin Ardı (2012) | tt2106671 Filmi Imdb'den 3,823 kişi tarafından oylandı ve 7.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Tepenin.Ardı.2012.BRRip.XviD.Yerli.FilmbolPremium
Format            : AVI at 1 042 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 668 MiB   / 1 h 29 min 37 s 960 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 901 kb/s
EnxBoy | FPS      : 852 x 480 (1.775) | 25.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 44.1 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: