Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) - 2016 - TR+ORG - BluRay Disc (IMAX) - Remux | tt3498820

Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) - 2016 - TR+ORG - BluRay Disc (IMAX) - Remux | tt3498820
TheKratos
Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) - 2016 - TR+ORG - BluRay Disc (IMAX) - Remux | tt3498820
1
161
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2016 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Marvel'ın Kaptan Amerika: İç Savaş'ında Steve Rogers, insanlığı korumak için yeni kurulan Yenilmezler'in lideri olur. Yenilmezler'in karıştığı bir olay hasara neden olduğunda, ekibi siyasi baskı yoluyla kontrol etmek ve yönetmek isteyen bir yönetim kurulunun başkanlık ettiği bir sorumluluk sistemi kurulur. Güç dengesindeki değişiklik Yenilmezler'i iki gruba ayırdı: Steve Rogers'ın liderliğindeki biri, herhangi bir hükümet müdahalesi olmadan insanlığı korumakta özgür olmayı seçerken, diğeri hükümet kontrolü altında kalmayı seçti ve Adalet Birliği'ni destekledi. Beklenmedik bir şekilde destekleyici olan Tony Stark'ın liderliğindeki sorumluluk.

Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı (2016) (Captain America: Civil War) | tt3498820 Filmi Imdb'den 825,062 kişi tarafından oylandı ve 7.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %85 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Captain.America.Civil.War.2016.IMAX.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 29.3 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 30.2 GiB   / 2 h 27 min 42 s 752 ms

Video #1          : AVC | 23.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL | 4 699 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 8 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Türkçe (Forced)

Altyazı #1        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)

Altyazı #2        : UTF-8
İz Adı            : Full (Orijinal)

Altyazı #3        : UTF-8
İz Adı            : Full (Orijinal) (SDH)

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
İşleniyor... 
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
SenSemaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Diğer Raporlar.
İMAX GÖRÜNTÜSÜ SORUNU

Bu konuya bir rapor geldi ve rapor bir moderatör tarafından incelemeye alındı. Lütfen bu içerik ile herhangi bir işlem yapmadan önce bu raporun sonuçlanmasını bekleyin.
Rapor sağlayan üye: @SenSemaN

Hızlı Menü: