Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Benim Tatlı Diş Perim (My Fairy Troublemaker) - 2022 - TR+ORG - FHD | tt20199226

Benim Tatlı Diş Perim (My Fairy Troublemaker) - 2022 - TR+ORG - FHD | tt20199226
KaRaKuLe
Benim Tatlı Diş Perim (My Fairy Troublemaker) - 2022 - TR+ORG - FHD | tt20199226
0
181
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2022 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Violetta ve Diş Perisi Maxi'nin muhteşem dostluğuna hazır olun! Diş Perisi'nin ülkesinden gizlice insan dünyasına sızan Violetta'nın yürekleri ısıtan macerası, doğa tutkunu Maxi ve annesinin şehre taşınmasıyla başlar. Maxi bu duruma pek sevinmez ve kısa sürede yaramaz Diş Perisi ile arkadaş olur ve eve dönerken unutulmaz bir maceraya atılırlar.

Benim Tatlı Diş Perim (2022) (My Fairy Troublemaker) | tt20199226 Filmi Imdb'den 282 kişi tarafından oylandı ve 5.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %53 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : My.Fairy.Troublemaker.2022.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.9 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 6.07 GiB   / 1 h 19 min 25 s 696 ms

Video #1          : AVC | 8 205 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1036 (1.853) | 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 384 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : E-AC-3 | 384 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Dil               : tr

Ses  #4           : AC-3 | 448 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Dil               : en