Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Bekçiler Kralı - 1979 - Yerli Film - FHD | tt0252269

Bekçiler Kralı - 1979 - Yerli Film - FHD | tt0252269
BroserBros
Bekçiler Kralı - 1979 - Yerli Film - FHD | tt0252269
0
211
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1979 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Şaban, Zeitinburnu'nun muhafızı olarak atandı. Burada dürüst olmayan manavlarla, fırıncılarla, bakkallarla ve müfettişlerle savaşıyor. Bunun üzerine dükkan sahibi Şaban'ı komiserliğe şikayet etti. Bir yanlış anlaşılma nedeniyle Komiser yanlışlıkla kendisinin İçişleri Bakanı'nın yeğeni olduğuna inandı. Bu yüzden Şaban'ın yaptıklarına tahammül ediyor. Ancak Şaban, çevreyi kirleten ve çocukları zehirleyen bir fabrikayı kapatmakla tehdit ederek işleri daha da karmaşık hale getirdi.

Bekçiler Kralı (1979) | tt0252269 Filmi Imdb'den 6,545 kişi tarafından oylandı ve 7.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Bekçiler.Kralı.1979.FHD.x264.Yerli.FilmbolPremium
Format            : Matroska at 3 897 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.26 GiB   / 1 h 23 min 2 s 428 ms

Video #1          : AVC | 3 700 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.729) | 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Stereo
Bilgi             : 2 kanal, 44.1 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: