Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Final Fantasy: The Spirits Within - 2001 - TR - BRRip XviD | tt0173840

Final Fantasy: The Spirits Within - 2001 - TR - BRRip XviD | tt0173840
TheKratos
Final Fantasy: The Spirits Within - 2001 - TR - BRRip XviD | tt0173840
0
71
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Dünya'ya bir meteor çarpar ve uzaylı adı verilen çeşitli hayalet yaratıklar ortaya çıkar. İnsanlığı ele geçirdiler. Bu olay 2065 yılında meydana geldi. İnsanlar dünya çapında belirli bölgelerde bir araya gelerek hayatta kalma mücadelesi verirken, aynı zamanda mücadele etmek için de doğru araç ve yöntemleri bulmaları gerekiyor. Aki Ross adlı bir bilim adamı, uzaylı saldırısı nedeniyle ölümcül bir virüse yakalanır. Daha sonra bu uzaylı yaratıklara karşı mücadelede lider olur. Bir zamanlar video oyunları dünyasında büyük ilgi gören, hatta kendi bağımlı kültünü yaratan seri, şimdilerde animasyon filmi olarak izleyiciyle buluşuyor.

Final Fantasy: The Spirits Within (2001) | tt0173840 Filmi Imdb'den 83,353 kişi tarafından oylandı ve 6.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Final.Fantasy.The.Spirits.Within.2001.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 796 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 604 MiB   / 1 h 45 min 58 s 310 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 656 kb/s
EnxBoy | FPS      : 590 x 320 (1.844) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 44.1 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: