Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Cinnet (Bedevilled) - 2010 - TR - BRRip XviD | tt1646959

Cinnet (Bedevilled) - 2010 - TR - BRRip XviD | tt1646959
TheKratos
Cinnet (Bedevilled) - 2010 - TR - BRRip XviD | tt1646959
0
74
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Haewon, hayatını kariyerine adayan 30'lu yaşlarında genç bir kadındır. Haewon, Seul'de yalnız yaşamaktadır ve bir cinayete tanık olur. Başarılı bir kariyere sahip olan Haewon, nereye giderse gitsin kendisini karmaşık durumların içinde bulur. Çalıştığı banka ona zorunlu "izin" verince Hae-won, çocukluğunda büyükbabasını ziyaret etmek için gittiği Mudo adlı adaya gitmeye karar verir. Burada çocukluk arkadaşı Funan ile tanıştı. Onunla iletişim kurmaya çalışan iyi kalpli Fu Nan'ın adadaki insanların alay konusu haline geldiğini görünce kısa bir şok yaşadı. Zulüm gören Bok-nam adadan kaçmak istediğinden Hae-won'dan yardım ister. Genç kadın, hayatının yeterince karmaşık olduğuna inandığı için bu duruma karışmak istemedi. Hae-won'un ihmali nedeniyle adayı terk edemeyen Bok-nam, intikam planlamaya başlar.

Cinnet (2010) (Bedevilled) | tt1646959 Filmi Imdb'den 16,355 kişi tarafından oylandı ve 7.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Bedevilled.2010.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 004 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 840 MiB   / 1 h 56 min 56 s 584 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 865 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) | 24.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: