Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Şöhrete İlk Adım (Almost Famous) - 2000 - TR+ORG - FHD | tt0181875

Şöhrete İlk Adım (Almost Famous) - 2000 - TR+ORG - FHD | tt0181875
TheKratos
Şöhrete İlk Adım (Almost Famous) - 2000 - TR+ORG - FHD | tt0181875
0
66
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2000 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

William'ın gençliğinde hayattaki tek tutkusu müzikti. Bu nedenle okulla pek ilgilenmeyen William, bu durumdan dolayı ailesiyle sık sık çatışmalar yaşıyordu. William sıklıkla sevdiği müzik grupları hakkında amatör yazılar yazdı ve genç yaşına rağmen yavaş yavaş ünlü oldu ve önemli pozisyonlara geçmeye başladı. Hiç hayal etmediği şeyler artık kapısının eşiğindeydi. Büyük bir hayranı olduğu Stillwater grubunun yeni turnesine katılmak üzere seçildi ve Rolling Stone dergisine turne hakkında bir makale yazdı! Grupla çıktığı yolculukta William, sevdiği insanlar ve müzik endüstrisi hakkında önemli gerçeklere tanık olacaktır.

Şöhrete İlk Adım (2000) (Almost Famous) | tt0181875 Filmi Imdb'den 286,742 kişi tarafından oylandı ve 7.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Almost.Famous.2000.Theatrical.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 11.7 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 10.0 GiB   / 2 h 3 min 14 s 471 ms

Video #1          : AVC | 10 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Türkçe (Forced)
Dil               : tr

Altyazı #1        : PGS