Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine - 2008 - Yerli Film - FHD | tt1286163

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine - 2008 - Yerli Film - FHD | tt1286163
BroserBros
Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine - 2008 - Yerli Film - FHD | tt1286163
0
284
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Muro ve Çeto, hapisten çıktıktan sonra memleketlerine dönerek köyde devrim başlattı. İlk planları evlenmek, bir yuva kurmak ve devrim niteliğinde modeller olmaktı. Ancak köyde onları bir sürpriz bekliyordu. Muhtar hapishanedeyken Muro ve Cheto'yu iki Rus kadınla evlendirdi. Muro ve Çeto'nun devrim niteliğindeki ütopyalarını gerçekleştirebilmeleri için kadın bulup boşanmaları gerekmektedir. Bu yüzden Muro ve Çeto İstanbul'a döndüler ve her şey onların başına geldi. Muro'nun "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisindeki devrim niteliğindeki jargonu ve asistanı Çeto ile yaptığı tartışmalarla meşhur olan maceraları, "Ne yazık kalbimdeki insanlık sevgisine" dizesi dilimizin bir parçası haline gelmiş gibi görünüyor Gösterinin hayranlarını sinemaya çekmek.

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine (2008) | tt1286163 Filmi Imdb'den 3,165 kişi tarafından oylandı ve 3.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Muro.Nalet.Olsun.İçimdeki.İnsan.Sevgisine.2008.FHD.x264.Yerli.FilmbolPremium
Format            : Matroska at 5 580 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 3.74 GiB   / 1 h 35 min 57 s 472 ms

Video #1          : AVC | 5 194 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1916 x 1076 (1.781) | 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 384 kb/s
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: