Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Öneriler v Arama ve isimlendirme

Arama ve isimlendirme
Hakankarakis
Arama ve isimlendirme
4
152
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
Hakankarakis Premium Gold
  • Konular44
  • Mesajlar55
  • Rep puanı 188
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri50
Hocam siz su ana kadar verdigim parayi sonuna kadar hakesen nsir sitelerdensiniz.
Söyle bir önerim olacak mesela arama yapmak istedigimiz zaman oyuncu ismiyle arama yapabilsek harika olurdu mesela kemal sunal yazdigimiz zaman kemal sunal filmleri ciksa mihtesem olur.
Bide isimlendirme konusuna gelirsek hepsinin sonunda imdb idsi olsa cok güzel olur.Yani Demek istedigim Indirme linkinde mesela Jdownloader indirme linkinde imdb idsi olsun bazilarunda var ama cok nadir. cünkü bazen isim ingilizce oldugu icin bulamiyorum sonradan ne oldugunu cözemiyorum.
Simdiden cok tessekürler ve iyi günler, iyi calismalar.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Hamza duran Premium Gold
  • Konular23
  • Mesajlar29
  • Rep puanı 77
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri34
Zaten oyuncu ismine tıkladığında veya adını yazdığında o oyuncunun filimleri çıkıyor
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
  • Konular44
  • Mesajlar55
  • Rep puanı 188
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri50
Evet gercekten öyleymis onu bilmyordum ismine tikladigimda bütün filmler cikti Shy
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
gecicihesap31 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular1
  • Mesajlar15
  • Rep puanı 6
  • Beğendikleri3
  • Beğenenleri3
ben de premiuma geçmek istiyorum ama televizyonum desteklemiyor, desteklese 1 dakka durmam düşünmem. böyle kaliteli içeriklerin ücretli sunulması emek vermeniz harika bir iş. keşke eski müzikler de olsa
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
  • Konular44
  • Mesajlar55
  • Rep puanı 188
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri50
Valla ben senin yerinde olsam bir android box alir gecerim.
Yani dedigim gibi harika bir icerik mevcut müzik arsivi de fena fikir degil aslinda.
Ama dedigim gibi öneriyorum üstelik müsteri hizmetleri de harika. Hemen cevap veriyorlar ve sorun cözülene kadard da yazmaya devam ediyorlar.
Yani benim su an keske olsaydi dedigim tek sey; indirme linklerindeki filmlerin sonuna imdb kodu eklemeleri.
Baska da bisey yok Shy

Hızlı Menü: