Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Avanak Ajan: Ajanlar Kralı (Austin Powers: International Man of Mystery) - 1997 - TR+ORG - 1080P | tt0118655

Avanak Ajan: Ajanlar Kralı (Austin Powers: International Man of Mystery) - 1997 - TR+ORG - 1080P | tt0118655
TheKratos
Avanak Ajan: Ajanlar Kralı (Austin Powers: International Man of Mystery) - 1997 - TR+ORG - 1080P | tt0118655
2
236
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1997 
9
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

1967 Londrası, gündüzleri moda fotoğrafçısı, geceleri uluslararası ajan, Austin Powers, benim kötü Doktorum. Kötü şöhretli suçlu tam da şeytanı yakalamak üzereyken kendini dondurdu ve kaçtı. Bowers da aynısını yaptı ve kötülüğün dondurucudan çıkacağı güne hazırlandı. 30 yıl sonra Austin, İngiliz hükümeti tarafından dondurucudan çıkarıldı. Doktora. Kötülük de şüpheli bir şirket olan Virtucon ile geri döndü ve Birleşmiş Milletler'den fidye talep etmeyi planlıyor. İkili arasında büyük bir mücadele başladı.

Avanak Ajan: Ajanlar Kralı (1997) (Austin Powers: International Man of Mystery) | tt0118655 Filmi Imdb'den 250,212 kişi tarafından oylandı ve 7.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Austin.Powers.International.Man.of.Mystery.1997.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 612 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.63 GiB   / 1 h 29 min 35 s 537 ms

Video #1          : AVC | 2 292 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 816 (2.353) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 224 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 96.0 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Hand Of Blood Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular29
  • Mesajlar47
  • Rep puanı 126
  • Beğendikleri45
  • Beğenenleri36
Teşekkürler emeğinize sağlık Shy
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
hellboy007 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar15
  • Rep puanı 1
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri1
Bu flimin orjinal türkçe dublajı bu seslendirme değil , hiç yakışmamış baygın bir konuşmalar geçiyor ve geçiş müzik sesleride cansız kalmış izlerken can sıkıcı izliyorsun. Harika bir efsane Mike Myers komedi filmidir. 3 flimden oluşmaktadır hatta o zamanlar çok iyi hatırlarım gişe de izlenme olarak 3.flim stars wars filmine kafa tutan bir yapımdır.Vallahi izlerken sıkıldım flimden halbuki mükemmel bir dublajı olan bir flimdir.Orjinal seslendirmeyi eklerseniz çok daha iyi olacaktır .Paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederim...

Hızlı Menü: