Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Göz (The Eye) - 2008 - TR+ORG - 1080P | tt0406759

Göz (The Eye) - 2008 - TR+ORG - 1080P | tt0406759
TheKratos
Göz (The Eye) - 2008 - TR+ORG - 1080P | tt0406759
0
190
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Kornea nakli olan kız korkunç şeyler görmeye başlar. İki yaşından beri kör olan Mun, 18 yıl sonra hayatında yeni bir sayfa açan çığır açıcı bir tıbbi prosedür sayesinde yeniden görme yetisine kavuştu. Mon yavaş yavaş etrafındaki güzel kaosa alıştıkça, görüşünün kenarlarında gri şekillerin yüzdüğünü fark etti. Bu genç kız için görmek bir lütuftan çok daha fazlasıdır: Yakın zamanda ölenleri öbür dünyaya taşıyan ve insan yaşamının dokusunda kayıp yollar ören ruhları kaldıran siyahlara bürünmüş tuhaf figürler görüyor. Mon ölüleri daha sık görmeye başladıkça tüm çevresi sarsıldı ve kendisine yabancı bir dünya haline geldi. Bu yüzden Mon, organ bağışçısının bakışları tarafından lanetlenen, gittikçe kırılganlaşan ruh sağlığını kurtarmak amacıyla, bir organ bağışçısının kimliğini bulmak için kuzey Tayland'daki bir köye gider.

Göz (2008) (The Eye) | tt0406759 Filmi Imdb'den 55,277 kişi tarafından oylandı ve 5.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %50 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Eye.2008.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 3 635 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.45 GiB   / 1 h 36 min 33 s 789 ms

Video #1          : AVC | 3 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 816 (2.353) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 224 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 448 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları