Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 720P v Yunus Emre: Aşkın Sesi - 2014 - Yerli Film - 720P | tt3708734

Yunus Emre: Aşkın Sesi - 2014 - Yerli Film - 720P | tt3708734
BroserBros
Yunus Emre: Aşkın Sesi - 2014 - Yerli Film - 720P | tt3708734
0
129
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Anadolu'da bir köyde yaşayan, savaşın ve şiddetin ortasında kalan Yunus Emre'nin, aşkla romantizmi harmanlayan, fikirleri ve şiiriyle dünyaya adını duyuran Yunus Emre'ye dönüşme hikayesini izliyoruz. Kendini buğdayla teselli etmeyi seçerken yaşadığı büyük pişmanlık onu bu işin peşine düşürecektir. Sevdiği herkesle, özellikle de sevdiği kızla vedalaşıp yola çıkacağı öyle bir arayış olacaktır. Aşkların en büyüğü olan İlahi Aşka olan yolculuğunda Anadolu'nun bütün evliyalarıyla tanışır ve onlardan kendisine yol göstermelerini ister ama aradığı şeyin ortasında olduğunu bilmez.

Yunus Emre: Aşkın Sesi (2014) | tt3708734 Filmi Imdb'den 255 kişi tarafından oylandı ve 5.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Yunus.Emre.Askin.Sesi.2014.720p.x264.Yerli.FilmbolPremium
Format            : Matroska at 1 668 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.14 GiB   / 1 h 37 min 27 s 72 ms

Video #1          : AVC | 1 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 720 (1.778) | 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Stereo
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: